| 1 | Empty Vape Cartridge [.6g] Vape Pens | each | $2 | $3.33/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Diesel Dawg - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.04 | $8.01/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Hazy Citrus - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.09 | $8.02/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Chem Lemons - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.09 | $8.02/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cherry Slush Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.10 | $8.03/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Diesel Dawg - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.10 | $8.03/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Jungle Punch - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.10 | $8.03/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hazy Citrus - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $32.10 | $8.03/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Chem Lemons - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | each | $34 | $8.50/g | Maikoh Holistics Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Purple Skunk - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $34 | $8.50/g | Maikoh Holistics Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Hawaiian Sour - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $34 | $8.50/g | Maikoh Holistics Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Diesel Dawg - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | each | $34 | $8.50/g | Maikoh Holistics Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Orange Sorbet - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $34 | $8.50/g | Maikoh Holistics Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | VARIETY PACK (4X - 1000mg Cartridges) - by Oil® | 4 g | $34.85 | $8.71/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Mango | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $10 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Pomegranate | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $10 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | XVapes- Papaya Dream Distillate Vape | 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sunset Sherbet Indica Distillate Vape - 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Trop Thunder Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | XVapes- Cherry Kush Distillate Vape | 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | XVapes- Northern Lights Distillate Vape | 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | XVapes- StrawGuava Distillate Vape | 1g | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | XVapes- Northern Lights All-In-One Vape (Indica) | 4g | 4 g | $42.18 | $10.54/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | XVapes- Blackberry Gelato (Sativa) All-In-One Vape | 4g | 4 g | $42.18 | $10.54/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | XVapes- Melon Baller (Hybrid) All-In-One Vape | 4g | 4 g | $42.18 | $10.54/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | High-C Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $11 | $11/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Next One Hybrid Distillate Vape - 1g | gram | $11 | $11/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Sour Diesel Sativa Distillate Vape - 1g | gram | $11 | $11/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 4000 MG Disposable Vape Dragon Berry | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | 4000 MG Disposable Vape Blueberry Kush | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Orange Sorbet - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Craft Oil Tanker Disposable - Chem Lemons 4000mg Vape Pens | 4 g | $45 | $11.25/g | Green Tree Boulder Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Shortcake Flavor - "Twists" AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Jungle Punch - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Ghost Haze - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tangie Tart - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Hazy Citrus - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | Green Tree Boulder Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Ohana AIO 4000mg - - Sour Diesel (S) Vape Pens | 4 g | $45 | $11.25/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Ohana AIO 4000mg - - Blue Dream (H) Vape Pens | 4 g | $45 | $11.25/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Chem Lemons - AIO 'Tanker' (4g) - by Oil® | 4 g | $45 | $11.25/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |