| 1 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Purple Trainwreck | Infused Ice Packs (Rosin, Hash, and Diamonds) | 6x 0.6g | 3.6 g · 6-pack | $54 | $2.50/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jupiter Joint Infused Indica 1g Pre-roll Space Cowboy BourbonCosmos THC · Infused Pre-rolls | eighth | $15 | $4.29/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Lemonchello (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Dankarooz (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Apples & Bananas (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Apples & Bananas (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Dankarooz (H) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Bud & Mary's Kief Infused Joint 5pk 4g - - Lemonchello (S) Infused Pre-rolls | 4 g · 5-pack | $27 | $6.75/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Watermelon Daiquiri | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-RollFLVRZ · Infused Pre-rolls | each | $8.99 | $7.49/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blueberry Pie | FLVRZ | 1.2g Infused Pre-RollFLVRZ · Infused Pre-rolls | each | $8.99 | $7.49/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $23 | $7.67/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Cali Blaze Tarantula Infused Joint Pack 3pk 3g - - Watermelon x Garlicane (I) Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $23 | $7.67/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Cali-Blaze | Mango | Tarantula Infused Joints | 1g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $23 | $7.67/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Cali Blaze Tarantula Infused Joint Pack 3pk 3g - - Watermelon x Garlicane (I) Infused Pre-rolls | 3 g · 3-pack | $23 | $7.67/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | blueberry kush | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $11.92 | $7.95/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | dawn | Infused Joints | 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $11.92 | $7.95/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dragon Fruit x Whitestone | Infused Joints | 0.627g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.88 g · 3-pack | $16 | $8.51/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Key Lime Pie x Ugly Stepsister | Infused Joints | 0.6267g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.88 g · 3-pack | $16 | $8.51/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Dragon Fruit x Whitestone | Infused Joints | 0.627g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.88 g · 3-pack | $16 | $8.51/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Key Lime Pie x Ugly Stepsister | Infused Joints | 0.6267g each | 3pkCali-Blaze · Infused Pre-rolls | 1.88 g · 3-pack | $16 | $8.51/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Kaviar | Indica Gold | Infused Joints | 0.6g ea | 5pkKaviar · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25.99 | $8.66/g | Cannabis Studio Boulder · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Bitch Craft Live Resin Infused Joint Pack 3pk 2.25g - - Alpine Alchemy (H) Infused Pre-rolls | 2.25 g · 3-pack | $20 | $8.89/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Bitch Craft Live Resin Infused Joint Pack 3pk 2.25g - - Alpine Alchemy (H) Infused Pre-rolls | 2.25 g · 3-pack | $20 | $8.89/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | TWAX Infused Pre-roll 1g | XJ-13CLEAR Brands · Infused Pre-rolls | gram | $10 | $10/g | The Trust Cannabis Company Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grape Khalifa Mintz | Infused Minis | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | White Hot Guava | Infused Joints | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | White Truffle | Infused Joints | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Boof Scotti | Infused Joints | 0.5g | 5pk Infused Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $25 | $10/g | The Cannabis Depot Boulder · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | OG Kush | Infused Joints | 1g Infused Pre-rolls | gram | $10.09 | $10.09/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | The Clear TWAX Minis Infused Pre-rolls 3g [5 Pack] | Lemon Haze Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $32.40 | $10.80/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Banana CreamCLEAR Brands · Infused Pre-rolls | each | $11.08 | $11.08/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Lime SorbetCLEAR Brands · Infused Pre-rolls | each | $11.08 | $11.08/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | TWAX Infused Pre-roll 1g | Lemon HazeCLEAR Brands · Infused Pre-rolls | each | $11.08 | $11.08/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | TWAX Infused Pre-roll 1g | BlueberryCLEAR Brands · Infused Pre-rolls | each | $11.08 | $11.08/g | Karing Kind - Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Peachberry Paradise | Infused Joints | 0.5g | 8pk Infused Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $45 | $11.25/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Peachberry Paradise | Infused Joints | 0.5g | 8pk Infused Pre-rolls | 4 g · 8-pack | $45 | $11.25/g | Terrapin Care Station Boulder · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dragonberry Kush (I) - 2.5g Infused Pre-Roll Pack - Seed & Smith Infused Pre-rolls | 2.5 g | $29.35 | $11.74/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Herer Sauce (H) - 2.5g Infused Pre-Roll Pack - Seed & Smith Infused Pre-rolls | 2.5 g | $29.35 | $11.74/g | Magnolia Road Cannabis Co. Boulder Dispensary Boulder · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Malek's Melts | 3g Live Rosin Donut Infused Pre-rolls | 5 g | $60 | $12/g | Boulder Built Rec & Med Dispensary Boulder · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |