| 1 | Good Green - Go Gr Tz (H) Ground Flower (28g) C0010001648 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Good Green - Lemon Fresh (S) Ground Flower (28g) C0010001699 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Good Green - Chkn n WflZ (S) Ground Flower (28g) C0010001622 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Good Green - Swamp Water Fumez (H) Ground Flower (28g) C0010001410 Flower | ounce | $75 | $2.68/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lil Budz - B Yo (I) Smalls (7g) C0101000372 Flower | quarter | $35 | $5/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Theraplant - Pinyatti (S) Flower (28g) C0040001687 Flower | ounce | $140 | $5/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Grassroots - Lumberjack (S) Ground Flower (3.5g) C0030001901 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Half Moonana | Flower | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Trop Cherry (S) | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find - Lemon Creamsicle (S) Flower (3.5g) C0030001959 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Theraplant - Pink Certz (H) Flower (3.5g) C0040001536 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Grower's Mix | Big Buds | 3.5g | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grassroots - Paw Paw (H) Ground Flower (3.5g) C0030001953 Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | comffy - Homebody (I) Flower (7g) C0140000224 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Comffy - Golden Hour (H) Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | comffy - Cloud 9 (H) Flower (7g) C0140000227 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Theraplant - Strawberry Cndy (S) Flower (7g) C0040001963 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Find - Critical Crumb (H) Flower (7g) C0030001888 Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jelly Roll | Big Buds | 7g | quarter | $40 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Jelly Roll | Big Buds | 14g | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Carbon FBR | Big Buds | 14g | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Theraplant - Pinyatti (S) Flower (14g) C0040001686 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Theraplant - HeadHunter (S) Flower (14g) C0040002015 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Theraplant - Plasma Gas (I) Flower (14g) C0040002054 Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | comffy - Super Chill (H) Flower (7g) C0140000264 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | comffy - Date Night (H) Flower (7g) C0140000262 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | comffy - Glow Up (S) Flower (7g) C0140000263 Flower | quarter | $44 | $6.29/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | all:hours - Mule Fuel (H) Flower (14g) C0040002079 Flower | half ounce | $88 | $6.29/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Grassroots - Arctic Vine (I) Flower (14g) C0030001970 Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Pinyatti | Big Buds | 3.5g | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Carbon FBR | Big Buds | 3.5g | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Theraplant - Gas Face (H) Flower (3.5g) C0040002017 Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Theraplant - Colorado Flo (S) Flower (3.5g) C0040001980 Flower | eighth | $24 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | all:hours - Air Hdz (I) over:timers Flower (7g) C0040001627 Flower | quarter | $48 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | all:hours - Nimbus Snacks (S) over:timers Flower (7g) C0040001628 Flower | quarter | $48 | $6.86/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Find - Dream Vacay (I) Flower (3.5g) C0030001749 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Grassroots - Blackened Blue (S) Flower (3.5g) C0030001893 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Grassroots - Velvet Spritz (H) Flower (3.5g) C0030001764 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Grassroots - Lumberjack (S) Flower (3.5g) C0030001900 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find - Critical Crumb (H) Flower (3.5g) C0030001640 Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |