| 1 | Theraplant - Ease 3:1 Vape Cartridge (0.5g) C0040002043 Vape Pens | 1/2 g | $20 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | AGL - Animal Face x Headcracker (I) Vape Cartridge (1g) C0010001618 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | AGL - Durban Z x L' Orange (S) Vape Cartridge (1g) C0010001638 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | AGL - Do Not Trip x 95 Cook (H) Vape Cartridge (1g) C0010001624 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | AGL - Bubba F x Animal Scout (I) Vape Cartridge (1g) C0010001634 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | AGL - Afternoon Delight #4 x Regina Gorgeous (H) Vape Cartridge (1g) C0010001632 Vape Pens | gram | $40 | $40/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Loud - Sour Z (H) Vape Cartridge (1g) C0170000062 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select - Moonburst (H) Flavor Series Vape Cartridge (1g) C0030001931 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Loud - Clementine (S) Vape Cartridge (1g) C0170000070 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Loud - Mango Puff (I) Vape Cartridge (1g) C0170000052 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Select - Tropical Skunk (H) Legacy Series Vape Cartridge (1g) C0030001951 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Loud - Golden Tangie (S) Vape Cartridge (1g) C0170000051 Vape Pens | gram | $45 | $45/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Theraplant - Ease 3:1 Mini Tank Disposable (0.5g) C0040002042 Vape Pens | 1/2 g | $24 | $48/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Theraplant - Colorado Flo (S) Vape Cartridge (1g) C0040001988 Vape Pens | gram | $48 | $48/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Rythm - Bubba F (I) Vape Cartridge (0.5g) C0010001580 Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rythm - 95 Cook (H) Vape Cartridge (0.5g) C0010001655 Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Rythm - East Coast Sour Diesel (S) Vape Cartridge (0.5g) C0010001678 Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Rythm - Jet Fuel (H) Vape Cartridge (0.5g) C0010001654 Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Rythm - Regina Gorgeous (H) Vape Cartridge (0.5g) C0010001598 Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | RYTHM Vape 0.5g Brownie Scout (I) | 1/2 g | $25 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Theraplant - Banana SPLT (I) Vape Cartridge (1g) C0040001741 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | AGL - Mystic Mint x OMG (H) Vape Cartridge (1g) C0010001503 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BRIX Cannabis - GG4 (H) AIO Disposable Vape (1g) C0101000533 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Rodeo Cannabis - Crystal Palace (I) Liquid Diamonds Vape Cartridge (1g) C0070000491 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Rodeo Cannabis - High Noon Crystal (H) Liquid Diamonds Vape Cartridge (1g) C0070000476 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Theraplant - French Dip (I) Vape Cartridge (1g) C0040001890 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BRIX Cannabis - Junkyard Banana (H) Vape Cartridge (1g) C0101000574 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rodeo Cannabis - Sheriff's Reserve (S) Liquid Diamonds Vape Cartridge (1g) C0070000493 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Chemdog - Chem Junk (H) Vape Cartridge (1g) C0101000498 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Select - GMO (H) BRIQ Legacy Series Disposable Vape (1g) C0030001907 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Select - Moonburst (H) BRIQ Flavor Series Disposable Vape (1g) C0030001778 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Select - NYC Diesel (H) Legacy Series Vape Cartridge (1g) C0030001862 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rythm - Gazzurple (S) LEAF Disposable (1g) C0010001600 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Select - NYC Diesel (H) BRIQ Legacy Series Disposable Vape (1g) C0030001877 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Select - Golden Tangie (S) Flavor Series Vape Cartridge (1g) C0030001856 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Rythm - White Truffle (I) Live Sauce LEAF Disposable (1g) C0010001574 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | AGL - Cheddar Cheeze x Bubba F (I) Vape Cartridge (1g) C0010001441 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Theraplant - Permanent Patty (H) Vape Cartridge (1g) C0040001735 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Select - Sour Z (S) Legacy Series Vape Cartridge (1g) C0030001870 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Select - GASolotti (S) BRIQ Legacy Series Disposable Vape (1g) C0030001876 Vape Pens | gram | $50 | $50/g | Fine Fettle - Manchester Dispensary Manchester · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |