Cheapest weed in Brandon, FL
704 Brandon menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Brandon
See all flower prices →Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch at GrowHealthy Dispensary - Brandon — $20 ($2.86 per gram) · 298 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Brandon
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g at Curaleaf Dispensary Brandon — $11.70 ($11.70 per cartridge) · 234 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Select Fresh Forbidden Fruit Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Select Fresh Sherbert Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Select Fresh Berry Gelato Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Select Fresh Clementine Cartridge 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $11.70$1835% off | $11.70/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MPX™ Rainbow Belt 2.0 Live Rosin Disposable All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawpaya | Disposable | 0.3g MPX Melting Point Extracts · Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select Essentials Essentials Tropic Thunder All-In-One 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $16.25$2535% off | $16.25/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select Essentials Essentials Green Crush All-In-One 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $16.25$2535% off | $16.25/piece | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Brandon
See all edibles prices →Cheapest right now: Blueberry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea at Curaleaf Dispensary Brandon — $11.25 ($11.25 per 100mg of THC) · 36 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Blueberry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Mixed Berry Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Pomegranate Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $13.50$3055% off | $13.50/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Select X-Bites Strawberry High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Select X-Bites Mixed Fruit High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Select X-Bites Orange High Dose Bites 50mg ea | 4-Pack Edibles | each · 4-pack · 50mg THC | $22.50$5055% off | $45/100mg THC | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Brandon
See all concentrates prices →Cheapest right now: Tangerine Temptress Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Brandon — $15 ($15 per gram) · 98 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Skunk Burger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MPX Cheesy Wing Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fruit Loopz Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Brandon
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 at GrowHealthy Dispensary - Brandon — $5 ($0.83 per piece) · 38 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 Pre-rolls | each · 6-pack | $5 | $0.83/piece | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Raw Classic 3pk Pre-Roll King Size Pre-rolls | each · 3-pack | $3.50 | $1.17/piece | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Garlic Cookie | Joints | 0.7g GrowHealthy · Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | MPX Select Spritzer Pre-Roll 1.0 g Single Pre-rolls | gram | $7$1242% off | $7/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | MPX Select White 99 Pre-Roll 1.0 g Single Pre-rolls | gram | $7$1242% off | $7/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Queso Perro | Joints | 1g MPX Melting Point Extracts · Pre-rolls | gram | $7$1242% off | $7/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MPX Select The Underdawg Pre-Roll 1.0 g Single Pre-rolls | gram | $7$1242% off | $7/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Queso X | Joints | 1g MPX Melting Point Extracts · Pre-rolls | gram | $7$1242% off | $7/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Brandon flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Brandon →Discounted items across Brandon menus, newest first.
Best dispensaries in Brandon →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.