Cheapest concentrates in Brandon, FL
Cheapest right now: Tangerine Temptress Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Brandon — $15 ($15 per gram)
98 comparable concentrates listings at 2 Brandon dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Skunk Burger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MPX Cheesy Wing Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Fruit Loopz Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GMO Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Yellow Brick Road 1.0 g Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Strawberry Drip | Solvent | Sauce | 1g GrowHealthy · Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Queso Perro Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | HashBurger Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Kashmir Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Amaretto Sour Crumble Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | MPX Durban Pop Live Sauce Concentrates | gram | $23$5054% off | $23/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | MPX™ Strawberry Limeade Bubble Hash Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Black Label™ ACDC Syringe Concentrates | gram | $25$6058% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Frutful™ Mint and Lime Syringe Concentrates | gram | $25$6562% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | MPX™ Oreoz Bubble Hash Concentrates | gram | $25$4038% off | $25/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Queso Perro | Solventless | Rosin | 0.5g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | MPX™Ice Cream Cake .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | MPX™Guava Gas .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | MPX™ Tropical Temptress .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | MPX™ Blue Coffin 0.5 g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Gas Light | Solventless | Rosin | 0.5g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | MPX™ Strawberry Limeade 0.5 g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | MPX™ Spritzer .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | MPX™ Bagel Cake .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | MPX™ Skunk Noir 0.5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | MPX™ Grape Pie .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | MPX™ HashBurger .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Strawberry Fields | Solventless | Rosin | 0.5g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | MPX™ City Juice .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Hamburger Royal | Solventless | Rosin | 0.5g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | MPX™ Maadfruit .5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Skunk #1 | Solventless | Rosin | 0.5g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | MPX™ Oreoz 0.5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | MPX™ Skunk Berry 0.5g Live Rosin Concentrates | 1/2 g | $14$3560% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Hash Burger | Solventless | Rosin | 1g MPX Melting Point Extracts · Concentrates | gram | $28$7060% off | $28/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Brandon concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Brandon price: $29.63 per gram (middle of $23–$40). That works out to about $103.70 an eighth.
- 100% of priced concentrates listings in Brandon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Brandon price data: cheapest weed in Brandon, cheap ounces, Brandon flower price index, Brandon deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.