Cheapest flower in Brandon, FL
Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch at GrowHealthy Dispensary - Brandon — $20 ($2.86 per gram)
298 comparable flower listings at 3 Brandon dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Find. White Hot Guava Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | GGRTZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Scotch and SDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Fantasy MLNZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Find. Ocifer Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Dulce De Uva Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | DNT Trip Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | TFFY TWIST Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | VelcroZ Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Velvet Glove Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Find. Delphi Diesel Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Confidential CHRRIES Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. Apple Mochi Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Animal Mint Cake Trim & Shake 7g Flower | quarter | $25$5050% off | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRWNE SCT Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BNANACONDA Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Point Break Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Cannabis Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Maui Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Fruit Loopz Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | ish Pre-Ground 7g Flower - Duck Key Flower | quarter | $30$5040% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Wowie Flower | quarter | $30$5040% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ish 7g Flower - MaadFruit Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | ish 7g Flower - Maui Wowie Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | ish 7g Flower - Sour Papaya Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ish 7g Flower - Tropicana Cherries Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ish 7g Flower - Yellow Brick Road Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ish Pre-Ground 7g Flower - Blue Rain Flower | quarter | $30$5040% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ish Pre-Ground 7g Flower - Milo`s Cheese Flower | quarter | $30$5040% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Brandon Brandon · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Brandon Brandon · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Brandon flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Brandon price: $8.32 per gram (middle of $4.29–$49.50). That works out to about $29.12 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Brandon publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Brandon price data: cheapest weed in Brandon, cheap ounces, Brandon flower price index, Brandon deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.