Cheapest flower in Florida City, FL
Cheapest right now: Fresa Cookies | Big Buds | 14g at AYR Cannabis Dispensary Florida City — $50 ($3.57 per gram)
55 comparable flower listings at 1 Florida City dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fresa Cookies | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Boston Tea Party #22 Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Bolo Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lava Cake Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kool Whip #11 Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sherb Cream Pie Flower Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Ruby Slippers Flower Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Dip n' Stix Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kingdom Chem | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | White Apple Tartz | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Banana Punch Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tropical Vortex | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tahoe OG | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Bolo Runtz Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Sherbert Sundae | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cake Mintz | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Champagne Kush | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | SFV Kush Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Red Velvet Runtz #1 | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | London Pound Cake Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Frozen Angel Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Lemon Cherry Kush Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Lava Cake | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Jealous Cake | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Lane Splitter | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Purple Alien | Smalls | 7g Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Stardawg Pie Smalls Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Banana Cream Jealousy | Smalls | 7g Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Bouncing Buddha | Smalls | 7g Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Sundae Eclipse Smalls Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Valley of Fire Smalls Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Hoover Runtz Smalls Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sherb Cream Pie Smalls Flower | quarter | $40$7043% off | $5.71/g | AYR Cannabis Dispensary Florida City Florida City · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Florida City flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Florida City price: $5.65 per gram (middle of $4.29–$7.94). That works out to about $19.78 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Florida City publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Florida City price data: cheapest weed in Florida City, cheap ounces, Florida City flower price index, Florida City deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.