Cheapest weed in Lakeland, FL
613 Lakeland menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 1, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Lakeland
See all flower prices →Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $20 ($2.86 per gram) · 270 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bark Noir Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Blue Dream Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ish Pre-Ground 7g Flower - King Kong Glue Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Lakeland
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: MPX™ Blueberry Oaksterdam Live Rosin Disposable All-in-One at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $15 ($15 per cartridge) · 165 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MPX™ Blueberry Oaksterdam Live Rosin Disposable All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MPX™ Blue Coffin Live Rosin Disposable All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Grape Pie | Disposable | 0.3g MPX Melting Point Extracts · Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Maadfruit | Disposable | 0.3g MPX Melting Point Extracts · Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Strawpaya | Disposable | 0.3g MPX Melting Point Extracts · Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | MPX™ Kashmir Live Rosin Disposable All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MPX™ Rainbow Belt 2.0 Live Rosin Disposable All-in-One Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Grande Gato | Disposable | 0.3g MPX Melting Point Extracts · Vape Pens | 3/10 g | $15$3557% off | $15/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Lakeland
See all edibles prices →Cheapest right now: MOODZ Blue Raspberry Gel - | Gummies | 10pk | 10mg/ea at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $15 ($150 per 100mg of THC) · 2 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MOODZ Blue Raspberry Gel - | Gummies | 10pk | 10mg/ea Edibles | each · 10-pack · 10mg THC | $15$3557% off | $150/100mg THC | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | MOODZ Raspberry Sorbet Gel - | Gummies | 10pk | 10mg/ea Edibles | each · 10-pack · 10mg THC | $15$3557% off | $150/100mg THC | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Lakeland
See all concentrates prices →Cheapest right now: Savannah Rush Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $15 ($15 per gram) · 105 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savannah Rush Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | HashBurger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tangerine Temptress Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Toxic Patty Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Skunk Burger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GMO Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Maui Mayhem Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Lakeland
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $5 ($0.83 per piece) · 71 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 Pre-rolls | each · 6-pack | $5 | $0.83/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Raw Classic 3pk Pre-Roll King Size Pre-rolls | each · 3-pack | $3.50 | $1.17/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Vic's Tahiti Lime | Joints | 0.7g GrowHealthy · Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gelato Punch | Joints | 0.7g GrowHealthy · Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Truffle Noire | Joints | 0.7g GrowHealthy · Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Local Cheese GrowHealthy Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Baby Blues | Joints | 0.7g GrowHealthy · Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Phantom Bruja GrowHealthy Pre-Roll Pre-rolls | 7/10 g | $4.20$1058% off | $4.20/piece | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Lakeland flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Lakeland →Discounted items across Lakeland menus, newest first.
Best dispensaries in Lakeland →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank edibles (2 items at 1 store) in Lakeland — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.