Cheapest flower in Lakeland, FL
Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish at GrowHealthy Dispensary - Lakeland — $20 ($2.86 per gram)
270 comparable flower listings at 3 Lakeland dispensaries · ranked per gram · updated Oct 1, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - Super Zushish Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bark Noir Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Blue Dream Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ish Pre-Ground 7g Flower - King Kong Glue Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Bruja Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | ish Pre-Ground 7g Flower - Lemon Ice Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | ish Pre-Ground 7g Flower - Local Cheese Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | ish Pre-Ground 7g Flower - Phantom Float Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | ish Pre-Ground 7g Flower - Queso Blanco Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tahiti Temptress Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tropanza Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | ish Pre-Ground 7g Flower - TropBerry Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | ish Pre-Ground 7g Flower - Tropicalish Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | ish Pre-Ground 7g Flower - Truffle Cake Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Maui | Big Buds | 3.5g GrowHealthy · Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | La Bruja | Big Buds | 3.5g GrowHealthy · Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Fruit Loopz Flower Flower | eighth | $14$3560% off | $4/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ish 7g Flower - Jack Herer Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | ish 7g Flower - Sour Garlic Cookie Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ish 7g Flower - Beach Boulevard Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | ish Pre-Ground 7g Flower - Milo`s Cheese Flower | quarter | $30$5040% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | ish 7g Flower - Maui Wowie Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ish 7g Flower - Sour Papaya Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ish 7g Flower - MaadFruit Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | ish 7g Flower - Tropicana Cherries Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | ish 7g Flower - Yellow Brick Road Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | ish 7g Flower - Zushi Flower | quarter | $30$6050% off | $4.29/g | GrowHealthy Dispensary - Lakeland Lakeland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lakeland flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lakeland price: $6.50 per gram (middle of $4.29–$10). That works out to about $22.75 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Lakeland publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lakeland price data: cheapest weed in Lakeland, cheap ounces, Lakeland flower price index, Lakeland deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.