Cheapest carts & vapes in North Palm Beach, FL
Cheapest right now: Galactic Gas - Distillate All-In-One at Surterra Wellness — $165 ($82.50 per gram)
98 comparable vape pens listings at 1 North Palm Beach dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galactic Gas - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jack Herer - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sundrenched Moscato- Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CandyLand - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Animal Larry - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cakez - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mocha Popz - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 24K Gold - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Galactic Gas - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | OG Kush - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Peaches and Cream - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Summer Melon- Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sundrenched Moscato - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Super Sour Diesel - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | White Fire OG - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Float - PB & Smelly Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Float | Gaspar's Grapes | Cartridge | 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Happily Ever After - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Float | Apples Banana x Peach Ringz | Distillate | 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hot Mess - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Float - Trop Top Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Float - Smirkz Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Float - Reckless Driver Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Golden Lemon 4 - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Float - Lemon Zest Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mauve Mochi - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mule Fuel - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Float - 007UP Cartridge 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Ya Hemi - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Permanent Chimera - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Powerline Punch - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Quesojito - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rainbow Harbor - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Cake Badder - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Space Case - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Garlicane - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Florida Frost Point - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Gelato 41 - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Float | Super Boof | Cartridge | 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Float | Ice Cold | Cartridge | 1g Float · Vape Pens | gram | $95 | $95/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
How North Palm Beach vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Palm Beach price: $100 per gram (middle of $90–$110). That works out to about $350 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in North Palm Beach publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Palm Beach price data: cheapest weed in North Palm Beach, cheap ounces, North Palm Beach flower price index, North Palm Beach deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.