Cheapest weed in North Palm Beach, FL
159 North Palm Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in North Palm Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Fruit Marker - Flower at Surterra Wellness — $30 ($8.57 per gram) · 36 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fruit Marker - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Melon Collie | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Devil Rays Runtz 5 - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Float - Georgia Runtz Flower 3.5g Float · Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lemon Zest | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Devil Rays Runtz 6 - Flower Flower | eighth | $30$5040% off | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Conniferz | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Big Bag - Flower Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in North Palm Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Galactic Gas - Distillate All-In-One at Surterra Wellness — $165 ($82.50 per gram) · 98 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Galactic Gas - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Jack Herer - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sundrenched Moscato- Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CandyLand - Distillate All-In-One Vape Pens | 2 g | $165 | $82.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Animal Larry - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Cakez - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mocha Popz - CDT Distillate Cartridge Vape Pens | 2 g | $175 | $87.50/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | 24K Gold - Distillate Cartridge Vape Pens | gram | $90 | $90/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in North Palm Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Dark Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea at Surterra Wellness — $15 ($15 per 100mg of THC) · 4 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Dark Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Milk Chocolate (THC) – Chocolate Bar, 100mg | Chocolates | 20pk | 5mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $15$2540% off | $15/100mg THC | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Dark Chocolate - Sativa [1 bar] (200mg) | Chocolates | 20pk | 10mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 200mg THC | $42$7040% off | $21/100mg THC | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape (Indica) - [] (10mg each, 100mg) | Gummies | 20pk | 10mg/ea Heights · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $62 | $62/100mg THC | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in North Palm Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: Zen 1:4 | Solvent | 1g at Surterra Wellness — $75 ($68.18 per gram) · 8 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zen 1:4 | Solvent | 1g Surterra Wellness · Concentrates | 1.1 g | $75 | $68.18/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Soothe (1:1 CBD:THC) - Pure Reserve Oil Concentrates | 1.1 g | $75 | $68.18/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Float - Maui Wowie Distillate 1g Float · Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Lychee Dream - Distillate Syringe Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Kush Mintz - Distillate Syringe Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | NYC Diesel - Distillate Syringe Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Float - Blood Orange Distillate 1g Float · Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Float - Wedding Cake Distillate 1g Float · Concentrates | gram | $75 | $75/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in North Palm Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct at Surterra Wellness — $29 ($11.60 per gram) · 13 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gelato 41 - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sunset Runtz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Float - Hybrid Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Devil Rays Runtz 5 - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Freedom Reserve - Pre-Roll - 1g, 1ct Pre-rolls | gram | $15 | $15/g | Surterra Wellness North Palm Beach · ★ 4.5 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
North Palm Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in North Palm Beach →Discounted items across North Palm Beach menus, newest first.
Best dispensaries in North Palm Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank concentrates (8 items at 1 store), edibles (4 items at 1 store) in North Palm Beach — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.