Cheapest weed in Ormond Beach, FL
384 Ormond Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Ormond Beach
See all flower prices →Cheapest right now: MÜV Melonade - Ground 7g at Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona — $40.25 ($5.75 per gram) · 78 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | MÜV Melonade - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Applescotti 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence E85 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Wino #9 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence E85 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Ormond Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 190 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Purple Lemon Punch MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Purple Lemon Punch MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Ormond Beach
See all edibles prices →Cheapest right now: Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 34 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Extra Melon Crash 1:2 CBN:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $22.75 | $22.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bits Yuzu 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pomegranate R&R CBN:THC Gummies [20pk] (100mg CBN/100mg THC) Bits · Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Nectar Strawberry [Fruit Pops] Soft Chews 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Ormond Beach
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 20 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Plus B-52 Bomber CDT Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV CBD 30:1 RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV B-52 Bomber RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Plus Wedding Kush Mints CDT Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Purple Lemon Punch RSO Syringe 1g Concentrates | gram | $55.75 | $55.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Grape Mint Gas RSO Dablicator 1g Concentrates | gram | $60.75 | $60.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Ormond Beach
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] at Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona — $10.25 ($1.02 per gram) · 62 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MÜV Gush Mints 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Grape Junky 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Gush Mints 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Ormond Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Ormond Beach →Discounted items across Ormond Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Ormond Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.