| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Purple Lemon Punch | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Purple Lemon Punch | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | MÜV Plus Minty Blizzard 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | MÜV Plus Minty Blizzard 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy Extra Sour Tangie 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy Extra White Widow 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy Extra Rainbow Belts 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy Extra GMO 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy Extra Bacio Gelato 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy Extra Bacio Gelato 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Savvy Extra GMO 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Savvy Extra Rainbow Belts 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy Extra Sour Tangie 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | Savvy Extra White Widow 2g Vape Pens | 2 g | $89.25 | $44.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Savvy | Rainbow Belts | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Savvy | Apple Fritter | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy | Clementine | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | Rainbow Belts | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy | Watermelon Z | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy | Clementine | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Savvy | Apple Fritter | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy | Watermelon Z | Pods | 2g | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Summer Melon 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $95.25 | $47.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g | 2 g | $95.25 | $47.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g | 2 g | $95.25 | $47.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g | 2 g | $95.25 | $47.63/g | MÜV Cannabis Dispensary Ormond Beach · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Savvy Summer Melon 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $95.25 | $47.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Savvy Peaches and Cream 2g All-In-One Vape Pens | 2 g | $95.25 | $47.63/g | Ormand Beach Cannabis dispensary | The CBD Store Daytona Ormond Beach · ★ 2.3 · pickup | Jul 31, 2026 |