Cheapest weed in Palatka, FL
453 Palatka menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Palatka
See all flower prices →Cheapest right now: Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g at Green Dragon Dispensary - Palatka — $35 ($2.50 per gram) · 199 comparable items at 3 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Circles DRGN MLK Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Circles Cracklin Kush Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Old Pal Moon Meltdown Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Green Dragon Dispensary - Palatka Palatka · ★ 4.7 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lavender Soak | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Palatka
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 138 comparable items at 2 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Nectar Trop Teeth #8 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Nectar Cherry On Top 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Mint Diesel MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Berry Tart 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar GMO Jungle Cake 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Apple Mac MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Palatka
See all edibles prices →Cheapest right now: Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece at MÜV Cannabis Dispensary — $20.75 ($20.75 per 100mg of THC) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Extra Berry Drip RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Extra Strawberry Peach 1:1 CBD:THC RSO Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy Extra Blue Raspberry Soft Chew 100mg Piece Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MUV Green Apple Lozenge - 100mg MÜV Cannabis Infused Products · Edibles | each · 100mg THC | $20.75 | $20.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy Extra Pineapple Passionfruit Soft Chew 50mg Piece Edibles | each · 50mg THC | $12.75 | $25.50/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Bits Yuzu 1:1 CBD:THC Soft Chews 100mg [20-Pack] Edibles | each · 20-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence | Wino #4 Gummies | 100mg | 10ct | 10mg/ea (the) Essence · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Encore Strawberry Soft Chews 100mg [10-Pack] Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $25.75 | $25.75/100mg THC | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Palatka
See all concentrates prices →Cheapest right now: Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g at MÜV Cannabis Dispensary — $40.75 ($40.75 per gram) · 33 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sweet Supply Dosi - Dos Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sweet Supply Gelato Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sweet Supply Minty Blizzard Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Sweet Supply Gelato Budder 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply GMO S1 Shatter 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply Minty Blizzard Crumble 1g Concentrates | gram | $40.75 | $40.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar Bruce Banner Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Nectar Guava Cooler Sugar 1g Concentrates | gram | $50.75 | $50.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Palatka
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Verano | Facetz | Joints | 0.7g at MÜV Cannabis Dispensary — $10.25 ($1.02 per gram) · 51 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano Blueberry Muffins 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Rotten Teeth 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV GG #4 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Ghost Vapor OG 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Palatka flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Palatka →Discounted items across Palatka menus, newest first.
Best dispensaries in Palatka →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.