Cheapest carts & vapes in Palatka, FL
Cheapest right now: Savvy Pineapple Mimosa 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram)
138 comparable vape pens listings at 2 Palatka dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence Nectar Trop Teeth #8 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Nectar Cherry On Top 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Mint Diesel MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | (the) Essence Nectar Berry Tart 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence Nectar GMO Jungle Cake 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Apple Mac MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | MÜV Plus B-52 Bomber 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | MÜV Plus Trop Teeth #2 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | ACDC | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $25$4038% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Sour Tsunami | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $25$4038% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Red Rock Runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lollipopz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Jealous Cake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Banana Cream Jealousy: Live Resin Vape Cartridge Vape Pens | gram | $25$42.5041% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Blood Orange | Disposable | 1g Later Days · Vape Pens | gram | $25$5050% off | $25/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Limoncello | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | 1/2 g | $15$22.5033% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Pineapple Express | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | 1/2 g | $15$22.5033% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | White Widow | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Alien OG | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Apple Fritter: Vape Cartridge Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | Nanner Kush | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Acapulco Gold | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | 9lb Hammer | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Grape Ape | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Bubba Kush | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Biscotti Vape Cartridge Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Ice Cream Cookies #8 | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Afghan Kush | Cartridge | 1g Entourage Cannabis · Vape Pens | gram | $30$4025% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Later Days | Juicy Mango | Disposable | 2G Later Days · Vape Pens | 2 g | $60$8529% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Ripe Watermelon | Disposable | 2g Later Days · Vape Pens | 2 g | $60$8529% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Later Days | Georgia Peach | Disposable | 2G Later Days · Vape Pens | 2 g | $60$8529% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Electric Blueberry | Disposable | 2g Later Days · Vape Pens | 2 g | $60$8529% off | $30/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Pineapple Whip | Disposable | 1g Later Days · Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Later Days | Sweet Strawberry | Disposable | 1G Later Days · Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blissful Berry | Disposable | 1g Later Days · Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | Later Days | Blue Razz | Disposable | 1G Later Days · Vape Pens | gram | $32.50$5035% off | $32.50/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | White Apple Tartz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35$42.5018% off | $35/g | AYR Cannabis Dispensary Palatka Palatka · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Palatka vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Palatka price: $50.75 per gram (middle of $25–$84.75). That works out to about $177.63 an eighth.
- 100% of priced vape pens listings in Palatka publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Palatka price data: cheapest weed in Palatka, cheap ounces, Palatka flower price index, Palatka deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.