Cheapest flower in Palm Bay, FL
Cheapest right now: SFV Kush | Ground | 7g at AYR Cannabis Dispensary Palm Bay — $20 ($2.86 per gram)
278 comparable flower listings at 4 Palm Bay dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Sherbert Sundae | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | White Apple Tartz | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Later Days | Pave | Flower | 3.5G Later Days · Flower | 3.54 g | $15$2025% off | $4.24/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Grassroots Alani Skunk Smalls 3.5g Flower | eighth | $15$5070% off | $4.29/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Lane Splitter Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Tropical Vortex Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SFV Kush Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Red Velvet Runtz #1 | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Prosecco Runtz Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | NY Sour Diesel Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Lavender Soak Smalls Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Later Days | Pave | Smalls | 7G Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Kingdom Chem | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Champagne Kush | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Cake Mintz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Boston Tea Party | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | White Apple Tartz | Smalls | 7g Later Days · Flower | quarter | $30 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Jealous Cake Flower Flower | ounce | $120 | $4.29/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Find. Cheddar Cheeze Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Find. Peanut Butter Breath Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Find. Donny Burger Ground Flower 7g Flower | quarter | $33$5540% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Ruby Slippers Flower Flower | ounce | $149$17012% off | $5.32/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Sherb Cream Pie Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Truckee Thunder | Big Buds | 3.54g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Flora Flower Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Donny Burger Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Atomic Papaya Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Durban Nights Whole Flower 3.5g Flower | eighth | $19.50$3849% off | $5.57/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | London Pound Cake Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Frozen Angel Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Tropical Vortex | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Tahoe OG | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | White Apple Tartz | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Banana Punch Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Kingdom Chem | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Kool Whip #11 | Big Buds | 3.54g Later Days · Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Bolo Runtz Flower Flower | 3.54 g | $20 | $5.65/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Palm Bay flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Palm Bay price: $10 per gram (middle of $5.57–$44.85). That works out to about $35 an eighth.
- 99.3% of priced flower listings in Palm Bay publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Palm Bay price data: cheapest weed in Palm Bay, cheap ounces, Palm Bay flower price index, Palm Bay deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.