Cheapest pre-rolls in Palm Bay, FL
Cheapest right now: Garlic Cocktail 5-Pack Noodle Doinks at The Flowery Dispensary Melbourne — $16 ($3.20 per piece)
102 comparable pre-rolls listings at 4 Palm Bay dispensaries · ranked per piece · updated Oct 2, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Garlic Cocktail 5-Pack Noodle Doinks 710 Labs · Pre-rolls | each · 5-pack | $16 | $3.20/piece | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Hoover Runtz: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gym Bag: Pre-Roll Multi Pack Pre-rolls | eighth | $22.50$3025% off | $6.43/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | White Apple Tartz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cake Mintz | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tropical Vortex | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Red Velvet Runtz #1 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Zesty Parm | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Boston Runtz #5 | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Lane Splitter | Joints | 1g Later Days · Pre-rolls | gram | $8$1020% off | $8/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blue Breath Mints Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Banana Papaya Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Banana Belt Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sub Zero Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Super Buff Cherry Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sugar Rainbow Luxe 26 Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Daybreak Delight Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Raspberry Turnover Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Floral Frost Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Raspberry Parfait Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Orange Z Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Carmelita Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$3373% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cosmic Smoothie Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Blue Lobster Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | White Hot Guava Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Skunk Crush Pre-Roll 1g REEF Cannabis · Pre-rolls | gram | $9$1225% off | $9/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Fresa Cookies | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | AYR Cannabis Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Hickory Hash | Joint | 1g Grassroots · Pre-rolls | gram | $10$1429% off | $10/g | Curaleaf Dispensary Palm Bay Palm Bay · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Hash Burger - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Mocha Popz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Gelato 41 - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Sunset Runtz - Pre-Roll - 0.5g, 5ct Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $29 | $11.60/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Churro Cream Whole Flower Prerolls 2x0.5g Pre-rolls | each · 2-pack | $12 | $12/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Packs Premium Cannabis Heavies 2.5g - Zourz Pre-rolls | each | $30 | $12/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Flowery Whole Flower Preroll Pack 5x0.5g - Orange Z Pre-rolls | each · 5-pack | $30$4025% off | $12/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Float - Hybrid Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Float - Indica Blend Pre Rolls 10pk 3.5g Float · Pre-rolls | eighth · 10-pack | $42 | $12/g | Surterra Wellness Palm Bay · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Glacier | Joint | 2g Preferred Gardens · Pre-rolls | each | $28 | $14/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Candy Corn #6 | Joint | 2g Preferred Gardens · Pre-rolls | each | $28 | $14/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Flowery Vortex Handroll 2G - Crawford's Headstash Pre-rolls | each | $28 | $14/g | The Flowery Dispensary Melbourne Palm Bay · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Palm Bay pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Palm Bay price: $14.29 per gram (middle of $9–$18.33).
- 100% of priced pre-rolls listings in Palm Bay publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Palm Bay price data: cheapest weed in Palm Bay, cheap ounces, Palm Bay flower price index, Palm Bay deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.