Cheapest weed in Satellite Beach, FL
100 Satellite Beach menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Satellite Beach
See all flower prices →Cheapest right now: Savvy Jokerz Candy 14g at MÜV Cannabis Dispensary — $80.25 ($5.73 per gram) · 51 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Jokerz Candy 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Wedding Kush Mints 14g Flower | half ounce | $80.25 | $5.73/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Lemon Pastries - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Mint Diesel - Ground 7g Flower | quarter | $40.25 | $5.75/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Sweet Supply Cherry On Top 28g Flower | ounce | $250.25 | $8.94/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sweet Supply GG#4 14g Flower | half ounce | $130.25 | $9.30/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Sweet Supply Cherry On Top 7g Flower | quarter | $70.25 | $10.04/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | (the) Essence Melonade #8 28g Flower | ounce | $300.25 | $10.72/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Satellite Beach
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $30.75 ($3.08 per gram) · 49 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | (the) Essence Nectar Dosilato 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | (the) Essence Nectar E85 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | (the) Essence Nectar The Soap 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | Clementine | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy | Rainbow Belts | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy | Watermelon Z | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Apple Fritter | Pods | 2g Savvy · Vape Pens | 2 g | $89.75 | $44.88/g | MÜV Cannabis Dispensary Satellite Beach · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Satellite Beach flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Satellite Beach →Discounted items across Satellite Beach menus, newest first.
Best dispensaries in Satellite Beach →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.