Cheapest weed in Tallahassee, FL
2,350 Tallahassee menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Oct 2, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Tallahassee
See all flower prices →Cheapest right now: ish Pre-Ground 7g Flower - Bark Noir at GrowHealthy Dispensary - Tallahassee — $20 ($2.86 per gram) · 877 comparable items at 10 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bark Noir Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ish Pre-Ground 7g Flower - Apples and Cheese Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | ish Pre-Ground 7g Flower - Blue Dream Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | ish Pre-Ground 7g Flower - Citrus Break Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bruja Bite Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Tahoe OG | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SFV Kush | Ground | 7g Later Days · Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Tallahassee
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Savvy Summer Melon 0.3g at MÜV Cannabis Dispensary — $25.75 ($2.58 per gram) · 788 comparable items at 8 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Savvy Summer Melon 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy Pineapple Mimosa 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $25.75 | $2.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | MÜV Plus Gush Mints 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | MÜV Plus Mod Grapes x ApplesxBananas 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | MÜV Plus Purple Lemon Punch 0.3g Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | (the) Essence | Gush Mints | Disposable | 0.3g (the) Essence · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MUV Disposable Pen - 0.3g - Slurricane MÜV Cannabis Infused Products · Vape Pens | 3/10 g | $30.75 | $3.08/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 5.0 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Tallahassee
See all edibles prices →Cheapest right now: &Shine | Chocolatey Bar | Milk Chocolatey Bar - 200mg (1:1 THC:CBD) at RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on Tennessee — $15 ($7.50 per 100mg of THC) · 118 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Chocolatey Bar | Milk Chocolatey Bar - 200mg (1:1 THC:CBD) &SHINE · Edibles | each · 200mg THC | $15 | $7.50/100mg THC | RISE Medical Marijuana Dispensary Tallahassee on Tennessee Tallahassee · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Honeydew Apple Cubez | 100mg/ea Edibles | each · 100mg THC | $10 | $10/100mg THC | The Flowery Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Big Pete's Treats | Chocolate Chip Cookies | 100mg | 10ct | 10mg/ea Big Pete's Treats · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $10$2050% off | $10/100mg THC | AYR Cannabis Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Jellies | 100mg | 10ct | 10mg/ea JAMS · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $11.25$2555% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tallahassee West Tennessee Street Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Blue Kudu RSO Indica Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Kudu RSO Sativa Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tallahassee West Tennessee Street Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Blue Kudu RSO Hybrid Milk Chocolate 200mg Edibles | each · 200mg THC | $22.50$5055% off | $11.25/100mg THC | Curaleaf Dispensary Tallahassee West Tennessee Street Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Tallahassee
See all concentrates prices →Cheapest right now: Guava Pie Kief™ at GrowHealthy Dispensary - Tallahassee — $15 ($15 per gram) · 308 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Guava Pie Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | GMO Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Magic Z Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Maui Mayhem Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | HashBurger Kief™ Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Birds of Paradise | Solventless | Kief | 1g GrowHealthy · Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Toucan Diesel | Solventless | Kief | 1g GrowHealthy · Concentrates | gram | $15$3557% off | $15/g | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Sherb Cream Pie: Live Sugar Concentrates | gram | $20$4050% off | $20/g | AYR Cannabis Dispensary Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Tallahassee
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 at GrowHealthy Dispensary - Tallahassee — $5 ($0.83 per piece) · 259 comparable items at 6 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raw Classic 6pk Pre-Roll 1 1/4 Pre-rolls | each · 6-pack | $5 | $0.83/piece | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Verano Facade 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Verano Guava Casquitos 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Verano | Facetz | Joints | 0.7g Verano · Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Verano Yuzu Sour 0.7g [1-Pack] Pre-rolls | 7/10 g | $10.25 | $1.02/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Raw Classic 3pk Pre-Roll King Size Pre-rolls | each · 3-pack | $3.50 | $1.17/piece | GrowHealthy Dispensary - Tallahassee Tallahassee · ★ 4.7 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | MÜV Yum Yum 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.50 | $3.55/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | MÜV Modified Macberry Moonshine 3.5g [5-Pack] Pre-rolls | 7/10 g · 5-pack | $35.75 | $3.58/g | MÜV Cannabis Dispensary Tallahassee · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Tallahassee flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Tallahassee →Discounted items across Tallahassee menus, newest first.
Best dispensaries in Tallahassee →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.