| 1 | Green Dragon NYC Vapor Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $35 | $2.50/g | Green Dragon Dispensary Tampa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Boston Runtz #5 | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Time Traveler Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tahoe OG | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | White Apple Tartz | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherbert Sundae | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | SFV Kush | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Prosecco Runtz | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | London Pound Cake Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Kool Whip #11 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Chaos Kush | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Boston Runtz #5 | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa S. Dale Mabry Tampa · ★ 5.0 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | White Apple Tartz | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Time Traveler Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Sherbert Sundae | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | SFV Kush | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Red Velvet Runtz #1 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Prosecco Runtz | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pave Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | London Pound Cake Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ish Pre-Ground 7g Flower - Queso Blanco Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | ish Pre-Ground 7g Flower - Phantom Float Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | ish Pre-Ground 7g Flower - Maui Lemons Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | ish Pre-Ground 7g Flower - Local Cheese Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | ish Pre-Ground 7g Flower - La Queso Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | ish Pre-Ground 7g Flower - High Plains Octane Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | ish Pre-Ground 7g Flower - Guava Pie Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | ish Pre-Ground 7g Flower - Gorilla Dawgs Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | ish Pre-Ground 7g Flower - Driftwood Diesel Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ish Pre-Ground 7g Flower - Cherry Punch Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bruja Bite Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Kool Whip #11 Shake Flower | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Chaos Kush | Ground | 7g | quarter | $20 | $2.86/g | AYR Cannabis Dispensary Tampa Heights Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | ish Pre-Ground 7g Flower - Bark Noir Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | ish Pre-Ground 7g Flower - Apples and Cheese Flower | quarter | $20$5060% off | $2.86/g | GrowHealthy Dispensary - Tampa Tampa · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Circles BRY Lit Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Tampa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Circles Chili Chill Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Tampa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Circles CRL HGH Pre-Ground 14g Flower | half ounce | $40 | $2.86/g | Green Dragon Dispensary Tampa · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |