Cheapest weed in Wesley Chapel, FL
273 Wesley Chapel menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Florida city: cheapest weed in Florida
Cheapest flower in Wesley Chapel
See all flower prices →Cheapest right now: Mystic Mint at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $25 ($3.57 per gram) · 60 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mystic Mint Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | ANML FCE Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Afternoon Delight #4 Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GRLC DRIP Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | TFFY TWIST Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Velvet Glove Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | FNK Bomb Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Dulce De Uva Flower | quarter | $25 | $3.57/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Wesley Chapel
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Brownie Scout | Live Resin Cartridge | 1g at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $19 ($19 per gram) · 97 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Brownie Scout | Live Resin Cartridge | 1g RYTHM · Vape Pens | gram | $19 | $19/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &shine | RNBW SHRBRT | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | BLU RSBRY | Cartridge | 1g &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine 1g Cartridge - Wedding Cake &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine 1g Cartridge - Pineapple Express &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | &Shine 1g Cartridge - OG Kush &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine 1g Cartridge - Northern Lights &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine 1g Cartridge - Mango &SHINE · Vape Pens | gram | $20$4556% off | $20/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Wesley Chapel
See all edibles prices →Cheapest right now: &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $15 ($12.50 per 100mg of THC) · 12 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | &Shine | Chocolatey Bar | Dark Chocolatey Bar - 120mg (5:1 THC:CBN) &SHINE · Edibles | each · 120mg THC | $15 | $12.50/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | &Shine | Chocolatey Bar | Mint Chocolatey Bar - 100mg &SHINE · Edibles | each · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | &Shine | 10pk Chews | Blackberry - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | &Shine | 10pk Chews | Tropical - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | 10pk Gummies | Watermelon - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Fast Acting Pineapple [10pk] (100mg) Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | 10pk Gummies | Peach - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | &Shine | 10pk Chews | Fruit Punch - 100mg &SHINE · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $15 | $15/100mg THC | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Wesley Chapel
See all concentrates prices →Cheapest right now: GMMY BRS [2g] at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $50 ($25 per gram) · 62 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CRNBRRY Z [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gazzurple x GRNNY CNDY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rise | Creamsicle Sunset | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Wesley Chapel
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Fantasy MLNZ [1g] at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $10 ($10 per gram) · 41 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fantasy MLNZ [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Creamsicle Sunset [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rspbrry Brgr [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Point Break [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cranberry Z [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Confidential CHRRIES [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberries & Cream [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GLDN PNAPPL [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Wesley Chapel
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Rise | Confidential CHRRIES | Minis | 0.5g | 5pk at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $25 ($50 per gram) · 1 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rise | Confidential CHRRIES | Minis | 0.5g | 5pk RISE · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Wesley Chapel flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Wesley Chapel →Discounted items across Wesley Chapel menus, newest first.
Best dispensaries in Wesley Chapel →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank infused pre-rolls (1 items at 1 store) in Wesley Chapel — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.