Cheapest concentrates in Wesley Chapel, FL
Cheapest right now: GMMY BRS [2g] at RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel — $50 ($25 per gram)
62 comparable concentrates listings at 1 Wesley Chapel dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare concentrates prices across every Florida city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMMY BRS [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | CRNBRRY Z [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Gazzurple x GRNNY CNDY [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | GRLC GLU #28 [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANML SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Rise | Creamsicle Sunset | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | ANML FCE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Durban Z x THaze [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | BRWNE SCT [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | DNT Trip [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BLK MPLE [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Rise | Afternoon Delight | Solvent | 2g RISE · Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | GRLC DRIP [2g] Concentrates | 2 g | $50 | $25/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Bzooka Brth #19 Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | GGRTZ Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | GLDN PNAPPL Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | GRLC GLU #28 Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | 95 CKIES Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | CRL MLK Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Creamsicle Sunset Concentrates | gram | $30 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | RDNCK MNTZ [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Runtz Cake #2 | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cranberry Z [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | RYTHM | Crmscl Sunset | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Confidential CHRRIES [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Mystic Mint | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Animal Scout | Live Resin | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Non-GMO [2g] Concentrates | 2 g | $60 | $30/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Gogurtz [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | 95 Cookies | Live Rosin | Budder | 2g RYTHM · Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Swamp Water Fumez [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Velcroz [2g] Concentrates | 2 g | $75 | $37.50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Confidential CHRRIES Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | RYTHM Live Resin - Bubba Fett 1g RYTHM · Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Durban Z x RGNA GRGE Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Blue Zashimi | Live Resin | 1g RYTHM · Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Donut Trip | Live Rosin | Badder | 1g RYTHM · Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | RYTHM Live Resin Extract L'Orange 1g RYTHM · Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | RYTHM Live Resin Afternoon Delight #4 1g RYTHM · Concentrates | gram | $40 | $40/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | CRNBRRY Z Concentrates | gram | $45 | $45/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Wesley Chapel concentrates prices compare
Every row above is priced per gram. That is the only way to compare a concentrates menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Wesley Chapel price: $37.50 per gram (middle of $25–$60). That works out to about $131.25 an eighth.
- 95.4% of priced concentrates listings in Wesley Chapel publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Wesley Chapel price data: cheapest weed in Wesley Chapel, cheap ounces, Wesley Chapel flower price index, Wesley Chapel deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Florida dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.