| 1 | Fantasy MLNZ [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Creamsicle Sunset [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rspbrry Brgr [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Point Break [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cranberry Z [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Confidential CHRRIES [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Strawberries & Cream [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | GLDN PNAPPL [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SPRY TN [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Rise | Headcracker | Joints | 1g | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | RISE | Jack Herer | Joint | 1g | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Moon Balls [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Dulce De Uva [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | VNLLA FRSTNG [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Velvet Glove [1g] Pre-rolls | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Rise | Banana Cream | Joints | 1g | each | $10 | $10/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Dogwalkers .75g Big Dog | Dulce De Uva | each | $8 | $10.67/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Dogwalkers .75g Big Dog Pre-roll | "Sit" | each | $8 | $10.67/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Dogwalkers .75g Big Dog | Afternoon Delight #4 | each | $8 | $10.67/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Dogwalkers .75g Big Dog | ANML FCE | each | $8 | $10.67/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Dogwalkers .75g Big Dog | Animal Face | each | $8 | $10.67/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Afternoon Delight #4 | Mini Joints | 0.35g each | 5pk | each · 5-pack | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Garlic Drip Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk | each · 5-pack | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | Brownie Scout #9 | each | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Dogwalkers 1.75g Mini Dog Pre-rolls | Night Owl Haze | each | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Animal Face 1.75g Pre-Roll 5 Pack | each · 5-pack | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | 95 Cookies Mini Dog | Minis | 0.35g each | 5pk | each · 5-pack | $25 | $14.29/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | CRNBRRY Z [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Fantasy MLNZ [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | CRMSCL SUNSET [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Rise | RNTZ CKE #2 | Minis | 0.5g | 5pk | each · 5-pack | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Dulce De Uva [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Velvet Glove [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Durban Z [.5g] Pre-rolls | each | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Rise | Black Afghan | Minis | 0.5g | 5pk | each · 5-pack | $25 | $50/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Chicken N' Waffles [.35g] Pre-rolls | each | $25 | $71.43/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Taffy Twist | Minis | 0.35g | 5pk | each · 5-pack | $25 | $71.43/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | MYSTC MNT [.35g] Pre-rolls | each | $25 | $71.43/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Dulce De Uva | Minis | 0.35g | 5pk | each · 5-pack | $25 | $71.43/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | CHDDR CHZ [.35g] Pre-rolls | each | $25 | $71.43/g | RISE Medical Cannabis Dispensary Wesley Chapel Wesley Chapel · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |