Cheapest flower in Forest Park, IL
Cheapest right now: Daze Off - Flower - T1 - Hidden Message (S) (14.0g) at Mint Cannabis - Forest Park — $50 ($3.57 per gram)
106 comparable flower listings at 1 Forest Park dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Daze Off - Flower - T1 - Hidden Message (S) (14.0g) Flower | half ounce | $50$11055% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Melon Water Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Daze Off - Flower - Rummage Sale (H) (14.0g) Flower | half ounce | $50$10050% off | $3.57/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy - Flower - Once in a Lifetime (H) (14g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy - Flower - Lemon Pastries (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Savvy - Flower - Biscotti (I) (14g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Savvy - Flower - Modified Macberry Moonshine (I) (14.0g) Flower | half ounce | $55$11050% off | $3.93/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Rythm - Flower - Sneak Attack OG (H) (14g) Flower | half ounce | $60$10040% off | $4.29/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Animal Scout | Big Buds | 14g RYTHM · Flower | half ounce | $60$10040% off | $4.29/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Durban Z | Big Buds | 14g RYTHM · Flower | half ounce | $60$10040% off | $4.29/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Transposition Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | eighth | $16$3047% off | $4.57/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Gelato [7g] Flower Savvy · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy | Lemon Pastries | Big Buds | 7g Savvy · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy - Flower - Pastries (H) (7g) Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy - Flower - Grape Junky (I) (7.0g) Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Good Green - Flower - Jack Herer (S) (3.5g) Flower | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Honey Zanana Flower 3.5g Good Green · Flower | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Good Green - Flower - Head Cracker (I) (3.5g) Flower | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Sunset Sherbet Flower 3.5g Good Green · Flower | eighth | $18$3040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Rythm - Mini Buds Flower - Mystic Mint (I) (7g) Flower | quarter | $36$6040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | RYTHM Smalls - Durban Z 7g RYTHM · Flower | quarter | $36$6040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | RYTHM Smalls Bananaconda 7g RYTHM · Flower | quarter | $36$6040% off | $5.14/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | High Supply - Flower - Chimera Junky (H) (28.0g) Flower | ounce | $150$20025% off | $5.36/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | High Supply - Popcorn - Purple Churro (S) (28g) Flower | ounce | $150$20025% off | $5.36/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | High Supply - Popcorn - Billy Ocean (H) (28.0g) Flower | ounce | $150$20025% off | $5.36/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | High Supply - Flower - Riff Tree (I) (28.0g) Flower | ounce | $150$20025% off | $5.36/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Mango Mintality | Big Buds | 28g High Supply · Flower | ounce | $150$20025% off | $5.36/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Good Green - Flower - Creamsicle Sunset (H) (14.0g) Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Good Green - Flower - White Durban (S) (14.0g) Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Black Maple #22 Mixed Buds 14g Good Green · Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Galaxy Labs - Flower - Guava Bars (S) (28g) Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Galaxy Labs - Flower - Garlic Cocktail #7 (S) (28g) Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | High Supply - Flower - Chimera Junky (H) (14.0g) Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Billy Ocean | Big Buds | 14g High Supply · Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Blu Bomb Pop Flower 14g High Supply · Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Lemon Bean Popcorn 14g High Supply · Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | High Supply - Flower - Flan (I) (14.0g) Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | High Supply - Flower - Bob Hope (S) (14.0g) Flower | half ounce | $96$12020% off | $6.86/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Runtz | Smalls | 14g Flower | half ounce | $98 | $7/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Tales & Travels - Flower - Mochi Runtz (H) (14.0g) Flower | half ounce | $98 | $7/g | Mint Cannabis - Forest Park Forest Park · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Forest Park flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Forest Park price: $9.29 per gram (middle of $4.79–$12.86). That works out to about $32.52 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Forest Park publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Forest Park price data: cheapest weed in Forest Park, cheap ounces, Forest Park flower price index, Forest Park deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.