Cheapest weed in Hodgkins, IL
332 Hodgkins menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Illinois city: cheapest weed in Illinois
Cheapest flower in Hodgkins
See all flower prices →Cheapest right now: NATURES GRACE - GMO OZ SHAKE (28G) (IH) - 28 g at Dispensary Namaste Hodgkins — $84 ($3 per gram) · 74 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | NATURES GRACE - GMO OZ SHAKE (28G) (IH) - 28 g Flower | each | $84$12030% off | $3/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | NGW- GRAFFITI MIXED BUDS INDICA POPCORN (28G) (I) - 28 g Flower | each | $105$15030% off | $3.75/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | GRAFFITI - POWDER KEG - (SHAKE 28g) (s/i) - 28 g Flower | each | $120 | $4.29/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | GRAFFITI - HONEY BUN (SHAKE 28g) (h) - 28 g Flower | each | $120 | $4.29/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Powder Keg | Ground | 14g Flower | each | $65 | $4.64/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | GRAFFITI - HONEY BUN (SHAKE 14g) (h) - 14 g Flower | each | $65 | $4.64/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | GRAFFITI - HONEY BUN (SHAKE 7g) (h) - 7 g Flower | each | $35 | $5/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Hash Burger | Ground | 7g Flower | each | $35 | $5/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hodgkins
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: UNICORN PISS DISTILLATE CARTRIDGE at Dispensary Namaste Hodgkins — $17.50 ($17.50 per cartridge) · 84 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UNICORN PISS DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | each | $17.50$2530% off | $17.50/piece | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GOOD VIBES - PERMANENT MARKER CARTRIDGE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | HIGHER SELF VAPE STONE - TROPICAL WATERMELON (2G) (H) Vape Pens | each | $47.33$67.6230% off | $23.66/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | JOOS - GRAPE APE CARTRIDGE (2G) (I) Vape Pens | each | $47.60$6830% off | $23.80/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | GOOD VIBES - BANANA CREAM CARTRIDGE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $51.75$6925% off | $25.88/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Orange TT | Cartridge | 2g Vape Pens | each | $51.75$6925% off | $25.88/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | JOOS - PINEAPPLE EXPRESS CARTRIDGE (2G) (S) - 2 g Vape Pens | each | $52.50$7530% off | $26.25/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | HIGHER SELF VAPE CARTRIDGE - BLUEBERRY (H) (1G) Vape Pens | each | $26.49$37.8430% off | $26.49/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Hodgkins
See all edibles prices →Cheapest right now: CRESCO - WONDER RELAX MINIS BLUEBERRY MINTS (2:1) (CBD:THC) (40PK) (300MG) (I) at Dispensary Namaste Hodgkins — $14.49 ($4.83 per 100mg of THC) · 95 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | CRESCO - WONDER RELAX MINIS BLUEBERRY MINTS (2:1) (CBD:THC) (40PK) (300MG) (I) Edibles | each · 40-pack · 300mg THC | $14.49$20.7030% off | $4.83/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | DR .CONSALTER - BLUE RASPBERRY GUMMY (1PC) (200MG) (THC:CBD) (H) - 100 mg Edibles | each · 200mg THC | $12.07$16.1025% off | $6.04/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | CRESCO - WONDER RELAX BLUEBERRY GUMMIES 2:1 (300MG) Edibles | each · 300mg THC | $19.25$27.5030% off | $6.42/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | CRESCO - CAMINO BLACKBERRY DREAM (1:1:1) (THC:CBD:CBN) (300MG) (I) Edibles | each · 300mg THC | $19.25$27.5030% off | $6.42/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | CRESCO - WONDER SLEEP GUMMIES (THC:CBD:CBN) (300MG) (I) Edibles | each · 300mg THC | $19.25$27.5030% off | $6.42/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | CRESCO - MINDY'S CARAMELIZED CHOCOLATE MARSHMELLOW GRAHAM BAR (200MG) (THC:CBD) (1:1) (H) - 100 mg Edibles | each · 200mg THC | $15.40$2230% off | $7.70/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | DR. CONSALTER - BANANA STRAWBERRY GUMMY (1PC) (2:1) (THC:CBN) (150MG) (I) Edibles | each · 150mg THC | $12.07$16.1025% off | $8.05/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | DR. CONSALTER - STRAWBERRY GUMMY (1PC) (150MG) (2:1) (THC:CBG) (H) - 150 mg Edibles | each · 150mg THC | $12.07$16.1025% off | $8.05/100mg THC | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest concentrates in Hodgkins
See all concentrates prices →Cheapest right now: IN HOUSE - SATIVA BUBBLE HASH (1G) (S) - 1 g at Dispensary Namaste Hodgkins — $31.50 ($31.50 per gram) · 17 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | IN HOUSE - SATIVA BUBBLE HASH (1G) (S) - 1 g Concentrates | each | $31.50$4530% off | $31.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | RARE EXTRACTS - RSO (1G) (H) Concentrates | each | $34.65$49.5030% off | $34.65/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Rainbow Pave Full Spectrum Hash Oil 1g Aeriz · Concentrates | each | $48 | $48/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | RYTHM - ANIMAL SCOUT LIVE ROSIN (1G) (I) - 1 g Concentrates | each | $49$7030% off | $49/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | RYTHM Live Rosin (Solventless) Concentrate - Brownie Scout 1g RYTHM · Concentrates | each | $49$7030% off | $49/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | REDEMTION BOTANICALS - MILE HIGH MELTS TALLYMON RUNTZ LIVE ROSIN (1G) (I) Concentrates | each | $49.28$70.4030% off | $49.28/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | MILE HIGH MELTS - SUPER BOOF LIVE ROSIN (1G) (IH) Concentrates | each | $49.28$70.4030% off | $49.28/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | BEAVER COOKIES (1G) (S) - 1 g Concentrates | each | $50.40$7230% off | $50.40/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest pre-rolls in Hodgkins
See all pre-rolls prices →Cheapest right now: Titan Express - Shorties 5pk Pre-Rolls at Dispensary Namaste Hodgkins — $24.15 ($4.83 per piece) · 32 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Titan Express - Shorties 5pk Pre-Rolls Grassroots · Pre-rolls | each · 5-pack | $24.15$34.5030% off | $4.83/piece | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | NATURES GRACE - GMO Z SLIMS (5PK) (2.5G) (I) - 2.5 g Pre-rolls | each · 5-pack | $16.80$2430% off | $6.72/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | NATURES GRACE - SHADOW BAKER SLIMS (5PK) (2.5G) (I) Pre-rolls | each · 5-pack | $16.80$2430% off | $6.72/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | FIND GARLIC COOKIES (10PK) - 10 g Pre-rolls | each · 10-pack | $72.45$103.5030% off | $7.25/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | NATURES GRACE - BLUENANA SLIMS (5PK) (2.5G) (IH) - 2.5 g Pre-rolls | each · 5-pack | $18.20$2630% off | $7.28/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | NATURES GRACE - SHERBIDOS SLIMS (5PK) (2.5G) (I) - 2.5 g Pre-rolls | each · 5-pack | $18.20$2630% off | $7.28/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | NATURES GRACE - KREMLIN KOOKIE MONSTER SLIMS (5PK) (2.5G) (I) - 2.5 g Pre-rolls | each · 5-pack | $18.90$2730% off | $7.56/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | ANTHEM - INDICA BLEND PRE-ROLLS (10PK) (3.5G) (I) - 3.5 g Pre-rolls | each · 10-pack | $28.17$40.2530% off | $8.05/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest infused pre-rolls in Hodgkins
See all infused pre-rolls prices →Cheapest right now: Crop Duster - Diamond Infused Pre-Rolls 5pk [2g] at Dispensary Namaste Hodgkins — $24.15 ($12.07 per gram) · 26 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Crop Duster - Diamond Infused Pre-Rolls 5pk [2g] Grassroots · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $24.15$34.5030% off | $12.07/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | RYTHM | Pineapple Express | Infused Minis | 0.5g each | 5pk RYTHM · Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $34.65$49.5030% off | $13.86/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | The Soap Dynamite Stix [1g] Verano · Infused Pre-rolls | each | $14.50$2542% off | $14.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | ANTHEM BOLD BERRY GELATO (I) - 1 g Infused Pre-rolls | each | $15.29$21.8530% off | $15.29/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | ANTHEM BOLD JACK HERER - 1 g Infused Pre-rolls | each | $15.29$21.8530% off | $15.29/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Brunch | Infused Joint | 1g Good News · Infused Pre-rolls | each | $15.40$2230% off | $15.40/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blueberry Kush | Infused Joint | 1g RYTHM · Infused Pre-rolls | each | $15.40$2230% off | $15.40/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pineapple Express | Infused Joints | 1g RYTHM · Infused Pre-rolls | each | $15.40$2230% off | $15.40/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hodgkins flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hodgkins →Discounted items across Hodgkins menus, newest first.
Best dispensaries in Hodgkins →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Not enough published sizes yet to rank drinks (4 items at 1 store) in Hodgkins — we'd rather leave a category out than quote a range we can't stand behind.
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.