Cheapest carts & vapes in Hodgkins, IL
Cheapest right now: UNICORN PISS DISTILLATE CARTRIDGE at Dispensary Namaste Hodgkins — $17.50 ($17.50 per cartridge)
84 comparable vape pens listings at 1 Hodgkins dispensaries · ranked per cartridge · updated Sep 23, 2026
↑ Compare carts & vapes prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UNICORN PISS DISTILLATE CARTRIDGE Vape Pens | each | $17.50$2530% off | $17.50/piece | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | GOOD VIBES - PERMANENT MARKER CARTRIDGE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | HIGHER SELF VAPE STONE - TROPICAL WATERMELON (2G) (H) Vape Pens | each | $47.33$67.6230% off | $23.66/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | JOOS - GRAPE APE CARTRIDGE (2G) (I) Vape Pens | each | $47.60$6830% off | $23.80/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | GOOD VIBES - BANANA CREAM CARTRIDGE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $51.75$6925% off | $25.88/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Orange TT | Cartridge | 2g Vape Pens | each | $51.75$6925% off | $25.88/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | JOOS - PINEAPPLE EXPRESS CARTRIDGE (2G) (S) - 2 g Vape Pens | each | $52.50$7530% off | $26.25/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | HIGHER SELF VAPE CARTRIDGE - BLUEBERRY (H) (1G) Vape Pens | each | $26.49$37.8430% off | $26.49/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | HIGHER SELF - CUCUMBER WATERMELON CARTRIDGE (1G) (H) - 1 g Vape Pens | each | $26.49$37.8430% off | $26.49/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | JOOS - KING LOUIS XII CARTRIDGE (1G) (I) - 1 g Vape Pens | each | $28$4030% off | $28/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | Blue Dream | Disposable | 2g Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | GOOD VIBES - GARLICANE DISPOSABLE (2G) (I) Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Grape Ape | Disposable | 2g Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | GOOD VIBES - PINE WALKER DISPOSABLE (2G) (S) - 2 g Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | GOOD VIBES - GG4 DISPOSABLE (2G) (H) Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | GOOD VIBES - GUAVA NECTAR DISPOSABLE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $56.25$7525% off | $28.13/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | GMO Cookies | Disposable | 2g High Supply · Vape Pens | each | $60.37$86.2530% off | $30.18/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | HIGH SUPPLY- TROPICANA COOKIES- (2G) - 2 g Vape Pens | each | $60.37$86.2530% off | $30.18/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | TROPIC THUNDER - 2 g Vape Pens | each | $63$9030% off | $31.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | HIGHER SELF VAPE STONE - PINK LEMONADE (1G) (S) Vape Pens | each | $32.68$46.6930% off | $32.68/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | DAVE - MOON DROP (I) (1G) - 1 g Vape Pens | each | $33.88$48.4030% off | $33.88/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Purple Urkle Disposable Pen 2.0g Realeaf Botanicals · Vape Pens | each | $68 | $34/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Candy Disposable Pen 2.0g Realeaf Botanicals · Vape Pens | each | $68 | $34/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | JOOS-SOUR DIESEL DISPOSBLE- (0.5MG) - 0.5 g Vape Pens | each | $17.50$2530% off | $35/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | Permanent Marker Essentials Cartridge 1g Select · Vape Pens | each | $35$5030% off | $35/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | High Potency Explora Vape - Indica - 1g - Bubba Kush KANHA · Vape Pens | each | $36$6040% off | $36/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | SELECT SERIES BRIQ2- KING LOUIS XIII (2G) - 2 g Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ 2 Legacy Series Acapulco Gold 2g Select · Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | BRIQ 2 Flavor Series Baja Smash 2g Select · Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | SELECT SERIES - BLUE DREAM DISPOSABLE (2G) (H) - 2 g Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sunset Sherbert | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Gogurtz | Live Resin Disposable | 2g RYTHM · Vape Pens | each | $72.45$103.5030% off | $36.23/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | JOOS - UNICORN PISS (2g) (i/s) - 2 g Vape Pens | each | $75 | $37.50/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Fruit STIQ All in One Blackberry Blast Select · Vape Pens | each | $40.25$57.5030% off | $40.25/piece | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Romulan Vape Cartridge 1g Realeaf Botanicals · Vape Pens | each | $41 | $41/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | Girl Scout Cookies Vape Cartridge 1g Realeaf Botanicals · Vape Pens | each | $41 | $41/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mango Burst Disposable Pen 1.0g Realeaf Botanicals · Vape Pens | each | $42 | $42/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | SELECT SERIES 510- SUPER BOOF (1G) - 1 g Vape Pens | each | $44.27$63.2530% off | $44.27/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | SELECT SERIES 510- G4- (1G) - 1 g Vape Pens | each | $44.27$63.2530% off | $44.27/g | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Cliq Elite Live Dositopia Pod Select · Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $45.50/piece | Dispensary Namaste Hodgkins Hodgkins · ★ 4.4 · pickup | Jul 31, 2026 |
How Hodgkins vape pens prices compare
Every row above is priced per gram of oil, so a 0.5g cart can't look cheaper than a 1g one. That is the only way to compare a vape pens menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Hodgkins price: $46 per gram (middle of $27.70–$90).
- 100% of priced vape pens listings in Hodgkins publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Hodgkins price data: cheapest weed in Hodgkins, cheap ounces, Hodgkins flower price index, Hodgkins deals.
Cheapest flowerCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.