Cheapest pre-rolls in Lakemoor, IL
Cheapest right now: The Botanist | Lemon Cream Cookies | .5g Pre Roll | 7 pack at NOBO — $30 ($8.57 per gram)
34 comparable pre-rolls listings at 1 Lakemoor dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Botanist | Lemon Cream Cookies | .5g Pre Roll | 7 pack The Botanist · Pre-rolls | eighth · 7-pack | $30$4025% off | $8.57/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Paul Bunyan | Life Lessons 5ct | Pre-Roll Pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.60$2720% off | $8.64/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Paul Bunyan | Gummiez 5ct | Pre-Roll Pack Pre-rolls | 2.5 g · 5-pack | $21.60$2720% off | $8.64/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Crunch Berries | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Runtz | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Dosi Pop | Joint | 1g The Botanist · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Paul Bunyan | Sour Power | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Paul Bunyan | Bubble Gummiez | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Paul Bunyan | Bubbasaur | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Paul Bunyan | Blizzy | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Apple Fritter | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Sundae Driver | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Botanist | Guava Now N Later | Pre Roll | 1g The Botanist · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Purple Punch | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | The Botanist | Mint Sherbert | Pre Roll | 1g The Botanist · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | The Botanist | Rainbow Belts 2.0 | Pre Roll | 1g The Botanist · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | The Botanist | Strawberry Bubbles | Pre Roll | 1g The Botanist · Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Paul Bunyan | Sour Soda | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $9.60$1220% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Purple Punch | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $19.20$2420% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Sundae Driver | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | 2 g · 2-pack | $19.20$2420% off | $9.60/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Rooted | Grimreefah | Pre-roll Pre-rolls | gram | $11.20$1420% off | $11.20/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rooted | Pinnacle | PR | 1g Rooted (MO) · Pre-rolls | gram | $11.20$1420% off | $11.20/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Tales & Travels | Toe Jam | Pre-roll Pre-rolls | gram | $12$1520% off | $12/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Flora | Disco Fries | Preroll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Triple Seven | Blood Honey | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Khalifa Kush | Khalifa Mints | Pre-roll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Khalifa Kush | Khalifa Kush | Pre-roll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | 3D | Joints | 1g Seed & Strain · Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Seed & Strain | Battle Axe R1 | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Seed & Strain | Cross of the Titans F2 | Pre-Roll Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lamb's Bread | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Khalifa Kush - Pre-Roll - Point Breeze - 1g Khalifa Kush · Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Animal Mints Bx1 | Joints | 1g Seed & Strain · Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Buckner | Joints | 1g Nature's Heritage · Pre-rolls | gram | $12.80$1620% off | $12.80/g | NOBO Lakemoor · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Lakemoor pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Lakemoor price: $9.60 per gram (middle of $9.60–$12.80). That works out to about $33.60 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Lakemoor publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Lakemoor price data: cheapest weed in Lakemoor, cheap ounces, Lakemoor flower price index, Lakemoor deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.