Cheapest weed in Martinsville, IL
395 Martinsville menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Illinois city: cheapest weed in Illinois
Cheapest flower in Martinsville
See all flower prices →Cheapest right now: Garlic OG | Big Buds | 28g at High Profile of Martinsville Dispensary — $100 ($3.57 per gram) · 262 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Garlic OG | Big Buds | 28g Flower | ounce | $100$1109% off | $3.57/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Bubblegum Runtz | Pre-Pack Flower | ounce | $100$1109% off | $3.57/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Citrus Crush | Popcorn Flower | ounce | $117$18035% off | $4.18/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Reefer Gladness Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $59.50$8530% off | $4.25/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | High Achiever Flower (Smalls Blend) [14g] Daze Off · Flower | half ounce | $59.50$8530% off | $4.25/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sundae Driver | Big Buds | 14g Flower | half ounce | $60$8529% off | $4.29/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mamas Meatballs | Pre-Pack Flower | half ounce | $60$8529% off | $4.29/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | Monkey Bread | Pre-Pack Flower | ounce | $120$15020% off | $4.29/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Martinsville
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] at High Profile of Martinsville Dispensary — $21 ($2.10 per gram) · 133 comparable items at 1 stores
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Martinsville flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Martinsville →Discounted items across Martinsville menus, newest first.
Best dispensaries in Martinsville →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.