| 1 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] | 3/10 g | $21 | $2.10/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | Berry Blaze All-in-One Vape [2g] | 2 g | $42$6030% off | $21/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Watermelon Wavez All-in-One Vape [2g] | 2 g | $42$6030% off | $21/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Rainbow Haze All-in-One Vape [2g] | 2 g | $42$6030% off | $21/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | &Shine | Ghost Train Haze | Disposable Vape Pen | 500mg | 2 g | $56$7020% off | $28/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Animal Face | Full Spectrum Live Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $56$7020% off | $28/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | &Shine | Blue Dream | Disposable Vape Pen | 1000mg | 2 g | $56$7020% off | $28/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 8 | The Botanist | Bold Pina Colada | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Redbud Roots - Clementine 1g Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Redbud Roots - Purple Urkle 1g Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 11 | The Botanist | Bold Rootbeer | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | The Botanist | Bold Cherry Cola | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | The Botanist | Bold Orange Cream | Cartridge | 1g | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Redbud Roots - Pineapple Diesel 1g Cartridge Vape Pens | gram | $30 | $30/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | &Shine 1g Disposable - Durban Poison | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | &Shine | Blue Dream | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | &Shine | Apple Fritter | Disposable Vape Pen | 2000mg | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Berry Calm | Distillate Cart (High CBD) Vape Pens | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | &Shine 1g Cartridge - Mango | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | &Shine 1g Cartridge - Durban Poison | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | &Shine | Wedding Cake | Disposable Vape Pen | 1000mg | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | &Shine | Skywalker | Disposable | 300mg | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 23 | &Shine | Orange Kush x Rainbow Candy | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 24 | &Shine | Green Crack | Disposable Vape Pen | 1000mg | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 25 | &Shine | Ghost Train Haze | Cartridge | 1g | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine .3g Disposable Northern Lights | gram | $32$4020% off | $32/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 27 | Watermelon Wavez All-in-One Vape [1g] | gram | $35$5030% off | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 28 | Apple Fritter | Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 29 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Baccio Gelato | Vape Cart Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g | 2 g | $70 | $35/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 33 | Jet Fuel OG | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $72$9020% off | $36/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | RYTHM Disposable Vape Pen Durban Z [2000mg] | 2 g | $72$9020% off | $36/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Black Maple #22 | Live Resin Disposable | 2g | 2 g | $72$9020% off | $36/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ Essentials Grape Ape 2g All in One | 2 g | $75 | $37.50/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 37 | Savvy | Pineapple Mimosa | Disposable | 2g | 2 g | $75 | $37.50/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $75 | $37.50/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ Essentials Maui Wowie 2g All in One | 2 g | $75 | $37.50/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ Essentials Unicorn Piss 2g All in One | 2 g | $75 | $37.50/g | High Profile of Martinsville Dispensary Martinsville · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |