| 1 | Jack Herer Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Night Terror | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Sour Larry | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Grape Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Tropicana Cookies | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Blue Raspberry Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Ultra Blue Dream | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Redbud Roots - Clementine 1g Cartridge Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Snoop Dawg | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Redbud Roots - Purple Urkle 1g Cartridge Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Redbud Roots - Pineapple Diesel 1g Cartridge Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | San Fernando Valley | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Redbud Roots - OG Kush 1g Cartridge Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Sherb Banger | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $19.60$2830% off | $19.60/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g | 2 g | $41.40$6940% off | $20.70/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g | 2 g | $41.40$6940% off | $20.70/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tropicana Cookies | Disposable | 2g | 2 g | $45$7540% off | $22.50/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BRIQ 2 Legacy Series Acapulco Gold 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BRIQ 2 Legacy Series Maui Wowie 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Clementine [2g] Vape Pens | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRIQ 2 Flavor Series Strawberry Cough 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g | 2 g | $48$8040% off | $24/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Jack Herer | Disposable | 2g | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | King Louie XIII | Disposable | 2g | 2 g | $48.75$7535% off | $24.38/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Dragonfly - Mai Tai - 1g AIO | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Dragonfly Wedding Cake [1000mg] Vape Pens | gram | $25.20$3630% off | $25.20/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | maui wowie | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Alaskan Thunder | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Grandaddy Purple Vape Pens | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | green crack | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | blue dream | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Sour Diesel | Cartridge | 1g | gram | $26$4035% off | $26/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Georgia Pine Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Caribbean Crush | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Vapin Ape | Pineapple Haze Full Spectrum | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Kool Grapes | Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Lemon Cherry Gelato | Full Spectrum Disposable | 2g Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | EarthMed Recreational Marijuana Dispensary - McHenry McHenry · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |