| 1 | Nature's Grace and Wellness Lemon Cherry Gelato Badder 2g Concentrates | 2 g | $70.42 | $35.21/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Tales & Travels Paradise Live Resin Badder 2g Concentrates | 2 g | $74.33 | $37.16/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tales & Travels Closet Gremlin Live Resin Badder 2g Concentrates | 2 g | $74.33 | $37.16/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Tales & Travels Yuzu Sour Live Resin Badder 2g Concentrates | 2 g | $74.33 | $37.16/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Lula's Banana Bath Badder 1g Concentrates | gram | $39.12 | $39.12/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Lula's Blueberry Sugar Sugar 1g Concentrates | gram | $39.12 | $39.12/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | High Supply Pineapple Punch Sugar Wax 2g Concentrates | 2 g | $83.13 | $41.56/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | ICC | Sour Diesel | Live Resin | 1gIC Collective · Concentrates | gram | $44.01 | $44.01/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | ICC | Chem Fruit | Live Resin | 1gIC Collective · Concentrates | gram | $44.01 | $44.01/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Ozone Hashburger Live Budder 1g Concentrates | gram | $44.01 | $44.01/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Revolution Cannabis Yuzu Sour THCa Brown Sugar 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | RYTHM Gas and Glue Live Resin 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Revolution Cannabis Love Triangle THCa Brown Sugar 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Revolution Cannabis Funky Lo Mein THCa Brown Sugar 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Revolution Cannabis Lemon Punk THCa Brown Sugar 1g Concentrates | gram | $45 | $45/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Tales & Travels Closet Gremlin Live Resin Badder 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Tales & Travels Yuzu Sour Live Resin Badder 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Tales & Travels Toe Jam THCa Brown Sugar 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Tales & Travels Razz Daddy Live Resin Badder 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Tales & Travels Paradise Live Resin Badder 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Tales & Travels Berried Treasure Live Resin Badder 1g Concentrates | gram | $46.94 | $46.94/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Dabl Lemon Fatman Dablicator Live Resin 1g Concentrates | gram | $48.90 | $48.90/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | ICC | Chem Krush | Live Resin | 1gIC Collective · Concentrates | gram | $48.90 | $48.90/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Revolution Cannabis Farmer's Daughter Live Rosin Jam 1g Concentrates | gram | $62.59 | $62.59/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Revolution | Georgia Pie | Live Rosin | 1G | gram | $62.59 | $62.59/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Revolution Cannabis Fruit Stand Live Rosin Jam 1g Concentrates | gram | $63 | $63/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Revolution Cannabis Total Eclipse Live Rosin Jam 1g Concentrates | gram | $63 | $63/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Revolution Cannabis Toe Jam Live Rosin Jam 1g Concentrates | gram | $63 | $63/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Revolution Cannabis Spicy Dunker Live Rosin Jam 1g Concentrates | gram | $63 | $63/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Revolution | The Glove | Live Rosin | 1G | gram | $63 | $63/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | ICC | Pheno Hunt #888 | Live Rosin | 1gIC Collective · Concentrates | gram | $68.46 | $68.46/g | Revolution Dispensary - Normal Normal · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |