Cheapest flower in Normal, IL
Cheapest right now: Mixed Buds - Hybrid at BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary — $25.50 ($3.64 per gram)
274 comparable flower listings at 2 Normal dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Mixed Buds - Hybrid Flower | quarter | $25.50$3015% off | $3.64/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Triangle Kush [14g] Flower Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flying Dutchman Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Orange Pound Cake [14g] Flower Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | B52 Bomber [14g] Flower Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Cough [14g] Flower Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 10 G's Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Ghost Milk | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Glitter Bomb [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $102.60$17140% off | $3.66/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Cheat Code (GMO OZ x Gelato Mintz) Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy | Modified Macberry Moonshine | Ground | 7g Savvy · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Biscotti Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy | Peanut Butter Breath | Ground | 7g Savvy · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | E85 Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Lemon Cherry Gelato Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Transposition Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Lemon Pastries Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Moment of Zen Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Strawberry Guava [7g] Shake Savvy · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Hidden Message Flower (Smalls Blend) [7g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Pastries Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Fashion Forward Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Petit Déjeuner Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Gastro Pop Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Gelato 33 Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Once In A Lifetime Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Dead Headz Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Rummage Sale Flower (Smalls Blend) [3.5g] Daze Off · Flower | quarter | $27$4540% off | $3.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Jungle Cookies Flower | half ounce | $59.40$9940% off | $4.24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Savvy | Biscotti | Smalls | 7g Savvy · Flower | half ounce | $59.40$9940% off | $4.24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Lemon Voltage Flower | half ounce | $59.50$7015% off | $4.25/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Simply Herb | Pastries #34 | Shake 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $59.50$7015% off | $4.25/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Blue Dream Flower | half ounce | $59.50$7015% off | $4.25/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Grape Junky Flower | quarter | $32.40$5440% off | $4.63/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy | Gelato | Big Buds | 14g Savvy · Flower | quarter | $32.40$5440% off | $4.63/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Heirloom Flower | half ounce | $64.80$10840% off | $4.63/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Milk Money Flower | ounce | $131.75$15515% off | $4.71/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Simply Herb | Pastries #34 | Flower 3.5G Simply Herb · Flower | ounce | $131.75$15515% off | $4.71/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Berry Nebula Flower | half ounce | $68$8015% off | $4.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Puffinz Flower | ounce | $136$16015% off | $4.86/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Normal flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Normal price: $7.21 per gram (middle of $3.97–$10.93). That works out to about $25.23 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Normal publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Normal price data: cheapest weed in Normal, cheap ounces, Normal flower price index, Normal deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.