| 1 | G Tank Full Spectrum Hash Oil Vape Cartridge 0.5g | eighth | $25 | $7.14/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | White Widow | Cartridge | 2g | 2 g | $37.20$6240% off | $18.60/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g | 2 g | $37.20$6240% off | $18.60/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Savvy | Rainbow Belts | Cartridge | 2g | 2 g | $37.20$6240% off | $18.60/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g | 2 g | $37.20$6240% off | $18.60/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Key Lime Pie + Sour Tangie Blender Dual Chamber Vape [2g] | 2 g | $42$7040% off | $21/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Berry Blaze All-in-One Vape [2g] | 2 g | $42$7040% off | $21/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Savvy | Rainbow Sherbet | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Savvy Happy Hour | Summer Melon | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Pineapple Mimosa | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g | 2 g | $42.60$7140% off | $21.30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Happy Hour - Summer Melon Disposable Pen [300mg] | 1/2 g | $11.40$1940% off | $22.80/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Vacay - Pineapple Mimosa Disposable Pen [300mg] | 1/2 g | $11.40$1940% off | $22.80/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Kick Back - Fresh Berry Disposable Pen [300mg] | 1/2 g | $11.40$1940% off | $22.80/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Blue Z – Vape Cartridge – 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Berry Blaze Vape Cartridge [1g] | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Slurricane – Vape Cartridge – 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Strawberry Cough – Vape Cartridge – 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Purple Urkle – Vape Cartridge – 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Rainbow Haze Vape Cartridge [1g] | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Cereal Milk – Vape Cartridge – 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jump Start Vape Cartridge | 1g | gram | $24$4040% off | $24/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | &Shine 2g Disposable - Fire OG | 2 g | $51$6015% off | $25.50/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | &Shine | Orange Kush x Rainbow Candy | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $51$6015% off | $25.50/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | &Shine | Blueberry | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $51$6015% off | $25.50/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | InHouse - Green Crack AIO Vape 2g | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | InHouse - Acapulco Gold AIO Vape 2g | 2 g | $52.50$7530% off | $26.25/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Happy Hour - Juicy Mango Cart [1g] | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Savvy Kick Back | Grape Kush | Cartridge | 1g | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Savvy Happy Hour | Blue Raz Haze | Cartridge | 1g | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Vacay - Peaches and Cream Cart [1g] | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Savvy Vacay | Banana Sherbz | Cartridge | 1g | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Savvy Kick Back | Rainbow Sherbet | Cartridge | 1g | gram | $27$4540% off | $27/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | &Shine 1g Cartridge - Sky OG | gram | $29.75$3515% off | $29.75/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Pineapple Express | 0.3g Nectar Pen | Sativa | 1/2 g | $15$2540% off | $30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Sour Diesel | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 1/2 g | $15$2540% off | $30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bombsicle | 0.3g Nectar Pen | Indica | 1/2 g | $15$2540% off | $30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Blue Dream | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 1/2 g | $15$2540% off | $30/g | BEYOND / HELLO Normal Cannabis Dispensary Normal · ★ 4.2 · delivery | Jul 31, 2026 |