Cheapest flower in Oswego, IL
Cheapest right now: Yacht Club | Ground | 14g at Cloud9 Cannabis — $70 ($5 per gram)
337 comparable flower listings at 1 Oswego dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Illinois city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Yacht Club | Ground | 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | NGW Black Lime 98 1/4 Shake Flower | quarter | $40 | $5.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Simply Herb | Rollie | Shake 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Simply Herb | Animal Cake | Shake 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Simply Herb | Jupiter | Shake 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Simply Herb | Mac 1 | Smalls 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Simply Herb | Georgia Pie | Popcorn 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Simply Herb | Gush Mints | Smalls 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Simply Herb | Kush and Cream | Popcorn 14G Simply Herb · Flower | half ounce | $90 | $6.43/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | SIMPLY HERB Garlic Sorbet 1oz Popcorn Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SIMPLY HERB Unleaded Lollipop 1oz Popcorn Flower | ounce | $180 | $6.43/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Savvy | Modified Macberry Moonshine | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Savvy | Zqueeze | Smalls | 28g Savvy · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | SAVVY Apricot Stomper Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Glitter Bomb [1oz] Flower Savvy · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Savvy | Casey Jones | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy | Gator Breath | Big Buds | 28g Savvy · Flower | ounce | $190 | $6.79/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Gas Station Sushi Shake 7g High Supply · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Jester | Shake | 7g High Supply · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Triangle Kush [7g] Shake Savvy · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Baby Yoda | Ground | 7g Crops Cannabis · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Blaze Craft | SQZ | Ground | 7g Blaze Craft Cannabis · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Simply Herb | Gush Mints | Shake 7G Simply Herb · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Simply Herb | Apples and Bananas | Shake 7G Simply Herb · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Savvy | Grape Mint Gas | Ground | 7g Savvy · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Rose Gold Runtz | Ground | 7g High Supply · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Rocky Road [7g] Shake Savvy · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Purpentine Flower Savvy · Flower | quarter | $50 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Bosscotti | Smalls | 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Yacht Club | Smalls | 14g Flower | half ounce | $100 | $7.14/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Florida Oranges | 14.17g Flower | half ounce | $108 | $7.71/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | ESSENCE Joint 5g: Philly Special 10pk Flower | 5 g · 10-pack | $39 | $7.80/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Simply Herb | Apples and Bananas | Smalls 7G Simply Herb · Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Simply Herb | Kush and Cream | Smalls 7G Simply Herb · Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Simply Herb | Heir Heads | Smalls 7G Simply Herb · Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | SIMPLY HERB Pastries #34 1/4 Popcorn Flower | quarter | $55 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Ksmorz | 14g Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Jet Lag [14g] Flower Savvy · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | SAVVY Grape Noir 1/2 Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Funnelcake [14g] Flower Savvy · Flower | half ounce | $110 | $7.86/g | Cloud9 Cannabis Oswego · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Oswego flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Oswego price: $11.43 per gram (middle of $7.86–$14.29). That works out to about $40 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Oswego publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Oswego price data: cheapest weed in Oswego, cheap ounces, Oswego flower price index, Oswego deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Illinois dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.