| 1 | Cherries N' Berries | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $24 | $2.40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blueberry | 0.3g Nectar Pen | Hybrid | 3/10 g | $28 | $2.80/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | RYTHM Disposable Vape Pen White Durban [500mg] | 3/10 g | $28 | $2.80/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | RYTHM Sativa Dominant Ready to Use Vape Pen Jack Herer 300mg | 3/10 g | $28 | $2.80/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Gas & Glue | Disposable | 0.3g | 3/10 g | $28 | $2.80/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Day Off Peach | 1:2 CBD:THC Disposable | 0.3g | 3/10 g | $30 | $3/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Black Cherry | Counting Sheep Disposable | 0.3g | 3/10 g | $30 | $3/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Lemonade | Tee Time Disposable | 0.5g | 3/10 g | $30 | $3/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | &Shine | Blue Dream | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | &Shine | LMN BRY TRT | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | &Shine .3g Disposable - Wedding Cake | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | &Shine | XJ-13 | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | &Shine | Blue Burst + Blue Raspberry | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | &Shine | Durban Poison | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | &Shine .3g Disposable - Super Lemon Haze | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | &Shine | Orange Kush x Rainbow Candy | Disposable | 300mg | 3/10 g | $18 | $18/piece | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Savvy | Sour Tangie | Cartridge | 2g | 2 g | $69 | $34.50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy | GMO | Cartridge | 2g | 2 g | $69 | $34.50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | &Shine | Wedding Cake | Disposable Vape Pen | 2000mg | 2 g | $70 | $35/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Peaches and Cream | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy | Fresh Berry | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Savvy | Juicy Mango | Disposable | 2g | 2 g | $79 | $39.50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | &Shine 1g Cartridge - XJ-13 | gram | $40 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | &Shine 1g Cartridge - Orange Sunset | gram | $40 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | &Shine | Super Lemon Haze | Cartridge | 1g | gram | $40 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | BRIQ Essentials Durban Poison 2g All In One | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ Essentials Sour Tangie 2g All in One | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | BRIQ 2 Legacy Series Super Sour Diesel 2g | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Formula X BRIQ All in One - Rocket Pop | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRIQ Essentials Black Cherry Maduro 2g All In One | 2 g | $80 | $40/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Gary Peyton | Cartridge | 1g | gram | $45 | $45/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Frozen Paradise | AiroX2 - Artisan Ice Series | 2g All-in-One | 2 g · 2-pack | $90 | $45/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Simply Herb | Banana Rainbow | Cartridge 1G | gram | $48 | $48/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Simply Herb | Mango Tango | Cartridge 1G | gram | $48 | $48/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Master Kush Live Terp 1g Cartridge | gram | $49 | $49/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Cherry Kush Live Terp 1g Cartridge | gram | $49 | $49/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Dutch Treat Haze Live Terp 1g Cartridge | gram | $49 | $49/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | &Shine | XJ-13 | Cartridge | .5g | 1/2 g | $25 | $50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | &Shine .5g Cartridge - Wedding Cake | 1/2 g | $25 | $50/g | Planet 13 Dispensary Waukegan Waukegan · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |