Cheapest pre-rolls in Bath, ME
Cheapest right now: house blend | Minis | 0.5g | 2pk at Bill's Herbal Care - Medical Cannabis — $4 ($4 per gram)
93 comparable pre-rolls listings at 4 Bath dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | house blend | Minis | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Critical Orange Punch | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Carbon Candy | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Bumper Cars I 2pk pre rolls Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | 2pk Pre-Roll | Runtz (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | 2pk pre-roll Time Traveler I Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | 2pk Pre-Roll | Oreoz Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Strawberry Cough | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Oreoz | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | 2pk Pre-Roll | Fritter Runtz (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Lemon Trees | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Ice Cream Cake | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $4 | $4/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Mini Pre-Roll 20pk | Lemon Tree (H) Pre-rolls | 8 g · 20-pack | $36 | $4.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | KK Oreoz .7g/40pk Preroll Pre-rolls | ounce · 40-pack | $161 | $5.75/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Bath Cannabis Co.: Pink Hulk Preroll Pre-rolls | each | $6 | $6/piece | Bath Cannabis Company Bath · ★ 4.4 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Dosi Punch | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | 2pk Pre-Roll | Jokers Candy Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | 2pk Pre-Roll | Crostata (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | 2pk Pre-Roll | Captain Jack (H) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Wifi Sunset | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Strawberry Pavé | Joints | 0.5g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | 2pk Pre-Roll | Candy Krunch Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | 2pk Pre-Roll | White Grape Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Jelly Breath | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Ice Berries | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Grape Gas | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | G31 | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Apple Fritter | Joints | 1g | 2pk Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | 2pk Pre-Roll | Raz Berry (I) Pre-rolls | gram · 2-pack | $6.50 | $6.50/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Jar Mule Fuel .6g/5pk Pre-rolls | 3 g · 5-pack | $20 | $6.67/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | KK Freezer Jam .75g/7pk Prerolls Pre-rolls | 5.25 g · 7-pack | $35 | $6.67/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | KK Chem I-95 .75g/7pk Pre-rolls | 5.25 g · 7-pack | $35 | $6.67/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | .5g Flavored Pre-Roll | Coffee Break Pre-rolls | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | .5g Flavored Pre-Roll | Hawaiian Sun Pre-rolls | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | .5g Flavored Pre-Roll | Apple Jack Pre-rolls | 1/2 g | $3.50 | $7/g | Bill's Herbal Care - Medical Cannabis Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Locals Only | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Freezer Burn | Joints | 1g Pre-rolls | gram | $7 | $7/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | KK Freezer Jam .75g Prerolls Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | KK Chem I-95 .75g Preroll Pre-rolls | 3/4 g | $6 | $8/g | Brothers Cannabis - Bath Bath · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Highbrow | Violet Magoo | Flower | Preroll | 0.7g. Pre-rolls | 7/10 g | $8 | $8/piece | Highbrow Bath · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Bath pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Bath price: $8.33 per gram (middle of $4–$12). That works out to about $29.16 an eighth.
- 100% of priced pre-rolls listings in Bath publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Bath price data: cheapest weed in Bath, cheap ounces, Bath flower price index, Bath deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.