| 1 | 28g Baller Jar: Keif Concentrates | ounce | $140 | $5/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 2 | 2.5 Ounces of Distillate Concentrates | each | $420 | $6/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 3 | Raw Distillate Concentrates | ounce | $200 | $7.14/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | 3.5g baller jar: Keif Concentrates | eighth | $30 | $8.57/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | 7g Baller Jar: Grapes n Cream Concentrates | quarter | $60 | $8.57/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | 7g Baller Jar: Fruity Pebbles Concentrates | quarter | $60 | $8.57/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 7 | Concentrate - In House Blend Hydrocarbon - SugarRipple Wellness · Concentrates | quarter | $60 | $8.57/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | 7g Baller Jar: Rainbow Sherb Concentrates | quarter | $60 | $8.57/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | Concentrate - Cured Badder - Obama RuntzRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Concentrate - Cured Badder - Carbon FiberRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Concentrate - Cured Badder - Runtz x Jealousy aka Rick JamesRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Concentrate - Cured Badder - Slushee BeerRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Concentrate - Cured Badder - ZoapRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Concentrate - Cured Badder - JealousyRipple Wellness · Concentrates | half ounce | $125 | $8.93/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Concentrate - Cured Sugar - Strawberry Grape Lime PapayaRipple Wellness · Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Concentrate - Cured Badder - Karma's Headstash O.G.Ripple Wellness · Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Concentrate - Cured Sugar - BanjoRipple Wellness · Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Concentrate - Cured Badder - Pineapple BreezeRipple Wellness · Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Concentrate - Cured Badder - Gushers + Apple TartzRipple Wellness · Concentrates | quarter | $65 | $9.29/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Keif Concentrates | gram | $10 | $10/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Concentrate - BLOW OUT - Cured Sugar - Original Glue #4Ripple Wellness · Concentrates | gram | $10 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Concentrate - Cured Badder - Caribbean RainbowzRipple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Concentrate - Cured Sugar - Caribbean RainbowzRipple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Concentrate - Cured Sugar - Glitter BombRipple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Concentrate - Cured Sugar - Piescream SlusheeRipple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Concentrate - Cured Sugar - Sweet JesusRipple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Concentrate - Cured Badder - Sherbanger #22Ripple Wellness · Concentrates | eighth | $35 | $10/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Snickerdoodle (I) Badder 14g Concentrates | each | $140 | $10/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Mars Hotel (H) Badder 14g Concentrates | each | $140 | $10/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Don Flamingo (H) Badder 14g Concentrates | each | $140 | $10/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Coup de Grace (H) Badder 14g Concentrates | each | $140 | $10/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Afgoo (I) x Cookies and Cream (H) Badder 14g Concentrates | each | $140 | $10/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Bulk: 20 Single gram concentrates for $200 Concentrates | 20 g | $200 | $10/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 34 | Bulk: 15 Single gram concentrates for $165 Concentrates | 15 g | $165 | $11/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 35 | Concentrate - In House Blend Hydrocarbon - Sugar - Farmhouse FuelRipple Wellness · Concentrates | gram | $12.50 | $12.50/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Concentrate - In House Blend Hydrocarbon - Sugar - Fruit SaladRipple Wellness · Concentrates | gram | $12.50 | $12.50/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Concentrate - In House Blend Hydrocarbon - Badder - Farmhouse FuelRipple Wellness · Concentrates | gram | $12.50 | $12.50/g | Ripple Wellness - Biddeford: Medical Cannabis Store Biddeford · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Oasis Refinery - 7g Cured Resin Baller Jar Concentrates | each | $90 | $12.86/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Bulk: 10 Single gram concentrates for $130 Concentrates | 10 g | $130 | $13/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 40 | Moon Rocks: 10 Grams Concentrates | each | $140 | $14/g | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |