| 1 | Maine Cannagar - 5-Pack Diamond Infused Darts Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $27.20$3420% off | $5.44/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Maine Cannagar - Mini Blunt Cannon Infused Pre-rolls | each | $9.60$1220% off | $9.60/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Moon Roll 5 Pack: Fruity Pebbles Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 4 | Moon Roll 5 Pack: Cali Octane Infused Pre-rolls | each · 5-pack | $50 | $10/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 5 | Moon Roll: 40 Pack Infused Pre-rolls | each · 40-pack | $450 | $11.25/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sour Diesel (S) Infused Pre-Roll 0.7g Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $12.14/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Blue Power (I) Infused Pre-Roll 0.7g Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $12.14/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Moon Roll: 20 Pack Infused Pre-rolls | each · 20-pack | $280 | $14/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 9 | INFUSED 0.6g Oh-Asis (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | INFUSED 0.6g Dante's Inferno (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | INFUSED 0.6g Florida Oranges (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | INFUSED 0.6g Mimosa Punch (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | INFUSED 0.6g Gas Face (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | INFUSED 0.6g WonkaBars (S) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | INFUSED 0.6g Slurricane (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | INFUSED 0.6g Papaya Hollywood (I) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | INFUSED 0.6g Hot Sauce (S) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | INFUSED 0.6g Grandi Candi (H) x 0.1g Diamonds Pre-Roll Infused Pre-rolls | each | $8.50 | $14.17/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Moon Roll: Cali Octane Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 20 | Moon Roll: Fruity Pebbles Infused Pre-rolls | each | $15 | $15/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Moon Roll: 10 Pack Infused Pre-rolls | each · 10-pack | $170 | $17/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Maine Cannagar - Cannon Infused Pre-rolls | each | $19 | $19/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Maine Cannagar - Diamond Infused Cannagar 2.0 (hemp blunt) Infused Pre-rolls | each | $20 | $20/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Maine Cannagar - Infused Cannon (hemp blunt) Infused Pre-rolls | each | $20$2520% off | $20/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Hash Roll - 1.7g 22 Fumez Flower x 0.3g Banana Rolex Live Rosin Infused Pre-rolls | each | $45 | $26.47/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Hash Roll - 1.7g Runtz Banger Flower x 0.3g White Tahoe Cookies Live Rosin Infused Pre-rolls | each | $45 | $26.47/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Maine Cannagar - Live Hash Rosin Infused Mini Donut ProRoll Infused Pre-rolls | each | $30$4025% off | $30/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Maine Cannagar - Live Hash Rosin Infused Donut Pro-Roll Infused Pre-rolls | each | $37.50$5025% off | $37.50/piece | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Wicked Minis: Infused Pre Rolls (Trippen Dots) Infused Pre-rolls | each | $50 | $50/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 30 | Wicked Minis: Infused Pre Rolls (Deep Ztate) Infused Pre-rolls | each | $50 | $50/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 31 | Wicked Minis: Infused Pre Rolls (Red Panda) Infused Pre-rolls | each | $50 | $50/piece | Kind Guy Patient Care Center Biddeford · ★ 4.8 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 32 | *DEAL - BUY 5 SAVE $5.5 - (5) 0.7g INFUSED PRE-ROLLS* Infused Pre-rolls | each | $37 | $52.86/g | Headies Medical Cannabis Dispensary (Biddeford) Biddeford · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |