| 1 | Down East | 4g Distillate 510 Vape Pens | each | $60 | $15/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Money Over Bitches & Fried Dough | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Pink Runtz & D-Lish | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Daily Grape & Dolce Gelato | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | GMO & Modified Grapes | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Sherb Cream Pie & Berry Fizz | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Nuclear Cherries & Red Velvet Runtz | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Orange Cookie MAC & Cream Smoothie | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Himothy & Fizzle Rocks | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Blue Zushi & Blueberry FX | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Banana Pie Paya & Crunch Berries | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45$6025% off | $22.50/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | GMO & T-Virus | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Piff Melon & Crunch Berries | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Blue Zushi & LobZter | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Frog Poison & Galactic Warheadz | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Berry Fizz & Sour Diesel | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Headband & Vanilla Berry Pie | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Daily Grape & StrawGuava | Liquid Diamond Dual Tank | 2g Vape Pens | each | $45.50$6530% off | $22.75/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Kush Mints 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Juicy Jack 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | MOB 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Gushers 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Nerdz 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Down East | 1g Distillate 510 | Starfruit Chew - Hybrid Vape Pens | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Down East | 1g Distillate 510 | Lemon Lime Soda - Sativa Vape Pens | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Down East | 1g Distillate 510 | Jungle Book - Hybrid Vape Pens | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Down East | 1g Distillate 510 | Insane Punch - Indica Vape Pens | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Down East | 1g Distillate 510 | Candyland - Sativa Vape Pens | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Pink Champagne 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Wedding Cake 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Do-Si-Dos 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Distillate Vape Pod | Assorted Strains Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Purple Punch 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Chocolope 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Caramel Apple Gelato 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Strawberry Amnesia 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Candy Land 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Blueberry Headband 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Tropicana Cookies 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Watermelon OG 1G Vape Cart | each | $25 | $25/g | Hazy Moose Medical Cannabis Dispensary Howland · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |