Cheapest flower in North Berwick, ME
Cheapest right now: GMO 8541 - 1oz at Green Truck North Berwick — $100 ($3.57 per gram)
42 comparable flower listings at 1 North Berwick dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | GMO 8541 - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Fruity Pebbles - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Jello Soap - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Jokers NOS - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Cookies & Cream - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | GMOreoz - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Apple Fritter - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Cereal Milk - 1oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Oreoz - 1 oz Flower | ounce | $100 | $3.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Whoopie Pie - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | SubZero - 3.5 g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Pink Zkittles - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Purple Fire OG - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Ghost Riderz - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Blue Zushi - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Permanent Marker - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Halle Berry - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Papaya Mimosa - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Lemon Cherry Gelato - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | M.O.B - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | MacFlurry - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Cadillac Rainbows - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Banana Goo - 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Do si Dos- 3.5g Flower | eighth | $15 | $4.29/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | nfused Pre-Rolls 20-Pack Minis: Buzz Berry - 15g Flower | each · 20-pack | $75 | $5/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Anslinger's Demise - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Madd Fruit - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Mimosa - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Cobra Cabana - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cap Dante - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Sherb Belts | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Cherry Pie - 3.5g Flower | eighth | $20 | $5.71/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Rainbow Lobster - 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hawaiian Snowcone - 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Auraz - 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Kosher Kush - 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Brave Boat Garden | Stroopwafel | Flower Brave Boat Gardens · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Brave Boat Garden | Melted Strawberries | Flower Brave Boat Gardens · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | GMO | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How North Berwick flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Berwick price: $4.29 per gram (middle of $3.57–$8.57). That works out to about $15.02 an eighth.
- 100% of priced flower listings in North Berwick publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Berwick price data: cheapest weed in North Berwick, cheap ounces, North Berwick flower price index, North Berwick deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.