Cheapest infused pre-rolls in North Berwick, ME
Cheapest right now: Infused Pre-Roll: Buzz Berry - 1.5g at Green Truck North Berwick — $10 ($6.67 per gram)
10 comparable infused pre-rolls listings at 1 North Berwick dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Infused Pre-Roll: Buzz Berry - 1.5g Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Infused Pre-Roll: Frozen Fruit - 1.5g Infused Pre-rolls | each | $10 | $6.67/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Infused Pre-Roll 5-Pack Minis: Black Phoenix - 3.75g Infused Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $25 | $6.67/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Infused Pre-Roll 5-Pack Minis: Georgia Pie - 3.75g Infused Pre-rolls | 3.75 g · 5-pack | $25 | $6.67/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Infused Pre-Roll: Black Phoenix - 0.75g Infused Pre-rolls | each | $7.10 | $9.47/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Infused Pre-Roll: Georgia Pie - 0.75g Infused Pre-rolls | each | $7.10 | $9.47/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Infused Pre-Roll: Blueberry Jam - 0.75g Infused Pre-rolls | each | $7.10 | $9.47/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Infused Pre-Roll: Blueberry Sugar Steamroller - 1.5g Infused Pre-rolls | 1.5 g | $15 | $10/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Live Bubble Hash Infused Pre-Roll: Mac Mo Bubblewand - 2g Infused Pre-rolls | 2 g | $25 | $12.50/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Sex Melon | Infused Joints | 1.65g Infused Pre-rolls | each | $25 | $15.15/g | Green Truck North Berwick North Berwick · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
How North Berwick infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical North Berwick price: $9.47 per gram (middle of $6.67–$12.77). That works out to about $33.15 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in North Berwick publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More North Berwick price data: cheapest weed in North Berwick, cheap ounces, North Berwick flower price index, North Berwick deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.