| 1 | Northeast - Orange Tik Tac Distillate Cart (1G) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Blackberry | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Green Apple | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Melon Gum | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Northeast - Blueberry Distillate Cart (1G) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Northeast - Cannalope Haze Distillate Cart (1G) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Northeast - Peach Ringz Distillate Cart (1G) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Northeast - Tropical Haze Distillate Cart (1G) Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Pineapple Whip | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $25 | $25/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Refine One Time - Sunburn Loud Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Refine One Time - Platinum Lemon Cherry Gelato Loud Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Refine One Time - Orange Crush Loud Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Refine One Time - Blackberry Kush Loud Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Refine One Time - Adams OG Loud Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Platinum Garlic | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Hash Burger | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Hashburger | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Red Runtz | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Northeast One Time - East Side OG Diamond Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Northeast One Time - Drip Burger Diamond Cart (1G) Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | GSC | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $30 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Northeast One Time - Berry OG Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Northeast One Time - Carmel Cough Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Northeast One Time - Grape Nerdz Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Northeast One Time - Green Apple Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Northeast One Time - Kiwi Passion Fruit Guava Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Northeast One Time - Melon Gum Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Northeast One Time - Peanut Butter Cup Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Northeast One Time - Strawberry Jam Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Northeast One Time - Watermelon Zkittlez Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Northeast One Time - Banana Kush Distillate Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $60 | $30/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Wedding Cupcake | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Gmo Pie | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Hardcore OG | Cartridge | 1g Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Northeast - GMO Northeast Diamond Cart (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Northeast - Girl Scout Cookies Northeast Diamond Cart (1G) Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Wilshire Madison One Time - Fruit Slices Cured Resin Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Wilshire Madison One Time - Haze Cured Resin Cart (2G) Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Northeast - Peach Ringz Distillate Cart (1/2G) Vape Pens | 1/2 g | $18 | $36/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Northeast - Blueberry Distillate Cart (1/2G) Vape Pens | 1/2 g | $18 | $36/g | Alternative Essence Oxford · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |