Cheapest infused pre-rolls in Topsham, ME
Cheapest right now: Highbrow | Rainbow Belts | Flower | Preroll | 1g Infused at Highbrow — $12.50 ($11.36 per gram)
5 comparable infused pre-rolls listings at 1 Topsham dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare infused pre-rolls prices across every Maine city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Highbrow | Rainbow Belts | Flower | Preroll | 1g Infused Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12.50 | $11.36/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Highbrow | Master Kush | Flower | Preroll | 1.1g Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12.50 | $11.36/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Highbrow | NYC Diesel | Preroll | 1.1g Cured Resin Infused Infused Pre-rolls | 1.1 g | $12.50 | $11.36/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Highbrow | Mars Hotel + Zkittlez | Preroll | 0.5g 2-Pack Live Rosin Infused Infused Pre-rolls | 1.2 g · 2-pack | $15 | $12.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Highbrow | OG Triploid | Flower | Preroll | 1g Hash Infused Infused Pre-rolls | 1.1 g | $16 | $14.55/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Topsham infused pre-rolls prices compare
Every row above is priced per gram of flower in the pack. That is the only way to compare a infused pre-rolls menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Topsham price: $11.36 per gram (middle of $11.36–$13.73). That works out to about $39.76 an eighth.
- 100% of priced infused pre-rolls listings in Topsham publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Topsham price data: cheapest weed in Topsham, cheap ounces, Topsham flower price index, Topsham deals.
Cheapest flowerCheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rolls
Prices come from licensed Maine dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.