| 1 | Firefly Organics | Gak Z | Live Rosin | 0.7g Disposable Vape Vape Pens | 7/10 g | $50 | $5/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Highbrow | Pink Flamingo | Cured Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Highbrow | Starburst x Lime OG | Cured Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Highbrow | Pioneer Kush | Cured Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $55 | $27.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Highbrow | Super Lemon Haze | Distillate | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Highbrow | Blue Razz | Distillate | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Highbrow | Granddaddy Purple | Distillate | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Highbrow | Pineapple Express | Distillate | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $15 | $30/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Highbrow | Apples & Bananas | Live Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | Highbrow | Rainbow Invader | Live Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Highbrow | Memory Loss | Live Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Highbrow | Guava Garcia | Live Resin | 2g Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $65 | $32.50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | Highbrow | Starburst x Lime OG | Cured Resin | 1g Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Highbrow | Pioneer Kush | Cured Resin | 1g Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Highbrow | Pink Flamingo | Cured Resin | 1g Cartridge Vape Pens | gram | $35 | $35/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Highbrow | Memory Loss + Nor’easter | Live Resin | 2g Dual Chamber Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | Highbrow | Apples & Bananas + Rainbow Invader | Live Resin | 2g Dual Chamber Disposable Vape Vape Pens | 2 g | $70 | $35/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Highbrow | Starburst x Lime OG | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Highbrow | Solomon Grundy | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Highbrow | Pink Flamingo | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Highbrow | Pioneer Kush | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Highbrow | Sapphire OG | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $22.50 | $45/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Firefly Organics | Cobalt Haze | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Firefly Organics | Rose Payton | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Firefly Organics | Caribbean Rainbows | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Firefly Organics | Azazel | Cured Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $25 | $50/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Highbrow | Rainbow Invader | Live Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Highbrow | Memory Loss | Live Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Highbrow | Guava Garcia | Live Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Highbrow | Apples & Bananas | Live Resin | 0.5g Cartridge Vape Pens | 1/2 g | $30 | $60/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Highbrow | Runtz | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Highbrow | Permanent Marker | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Highbrow | Pioneer Kush | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Highbrow | Wifi OG | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $35 | $70/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Mega Raw Melts | Pie Dough | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Mega Raw Melts | Honey Belts | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Mega Raw Melts | Berry Fizz | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Mega Raw Melts | Lemon Bow | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Mega Raw Melts | Zenith | Live Rosin | 0.5g Disposable Vape Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Red Berry Belts | Disposable | 0.5g Vape Pens | 1/2 g | $45 | $90/g | Highbrow Topsham · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |