Cheapest flower in Columbia, MD
Cheapest right now: Roll One Earthquake Shake 28g at Curaleaf Dispensary Columbia — $90 ($3.21 per gram)
714 comparable flower listings at 3 Columbia dispensaries · ranked per gram · updated Oct 2, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Roll One Earthquake Shake 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Roll One Dark Rainbow Shake 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Roll One Fruit Gushers Shake 28g Flower | ounce | $90 | $3.21/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Roll One Cold Snap Shake 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Roll One Dark Rainbow Shake 14g Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Legend Dirty Kush Breath Whole Flower 28g Flower | ounce | $118.80$19840% off | $4.24/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Tear Gas Smalls 14g - BLVCK MRKT (Pre-Pack) Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Remedy Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Pank Lemonade Smalls 14g - BLVCK MRKT (Pre-Pack) Flower | half ounce | $63$9030% off | $4.50/g | Remedy Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | SDG OG Shake - 7g - SunMed - House Packed Flower | half ounce | $65 | $4.64/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 10 | Find. Canna Blast Whole Flower 14g Flower | half ounce | $66$11040% off | $4.71/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Kush Lato Smalls - 42g - Cultivar Collection Flower | 42 g | $199$30034% off | $4.74/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 12 | Fruit Gushers - 42g - Modern Flower house Packed Flower | 42 g | $199$30034% off | $4.74/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 13 | Fire Cracker - 14g - Cultivar Collection Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 14 | Earthquake -14g - Cultivar Collection Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 15 | SDG OG Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 16 | Sour Diesel Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 17 | Suit & Tie - 14g - Modern Flower Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 18 | Sunshine #4 Flower (14g) SunMed Growers · Flower | half ounce | $69$12043% off | $4.93/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 19 | Oreyo Blizzard 3.5g - BLVCK MRKT (House-Pack) Flower | eighth | $17.50$2530% off | $5/g | Remedy Columbia Columbia · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Golden Pineapple Flower (7g) SunMed Growers · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 21 | Gush Mints Flower (7g) SunMed Growers · Flower | quarter | $35$6042% off | $5/g | Evergrowing Releaf Columbia · ★ 4.9 · pickup | Jul 31, 2026 |
| 22 | Grow West Cannabis Company Gold Lilac Diesel Whole Flower 14g Flower | half ounce | $70 | $5/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Kind Tree Palisades Mint Whole Flower 14g Flower | half ounce | $72$12040% off | $5.14/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Kind Tree Chunky Monkey Little Nugs 7g Flower | quarter | $37.50$7550% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Find. Dosiface Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Find. Crusty Crustacean Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | B.A.M. | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Find. Ridgelion Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Find. Wrong Holler Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Find. Raymondz Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | Find. Raspberry Parfait Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | Find. Primary Colors Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | Find. Apple Tarts Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | Find. Half Moonana Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Find. Orange Z + Mimosa Kush Mints Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Tropicana Banana | Flower | 14g Find · Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Find. Slingria Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Find. Modified Goat Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Find. Agent Z Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Find. Berry Medley Whole Flower 14g Flower | half ounce | $75$11032% off | $5.36/g | Curaleaf Dispensary Columbia Columbia · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Columbia flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Columbia price: $8.75 per gram (middle of $6–$12.86). That works out to about $30.63 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Columbia publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Columbia price data: cheapest weed in Columbia, cheap ounces, Columbia flower price index, Columbia deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.