Cheapest weed in Edgewater, MD
397 Edgewater menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Edgewater
See all flower prices →Cheapest right now: Tangerine Somali Taxi Ride at Mana Supply Co. — $21 ($5.25 per gram) · 124 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tangerine Somali Taxi Ride Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Head Hunter Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | 95 Tang Flower | 4 g | $21$3030% off | $5.25/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Mule Fuel Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Zoak Smalls Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Candy Lemon Cherry Gelato Smalls Flower | half ounce | $80.50$11530% off | $5.75/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Spritzer Flower District Cannabis · Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Miami Beach Flower | eighth | $21$3030% off | $6/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Edgewater
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: Fingerboard Farm: CBD Coffee Pods 6pk at Mana Supply Co. — $26 ($4.33 per cartridge) · 263 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fingerboard Farm: CBD Coffee Pods 6pk Vape Pens | each · 6-pack | $26 | $4.33/piece | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Black Mamba Pod Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Tropical Daydream | AiroPod - Artisan Series | 0.5g Pod Airo Brands · Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Northern Lights Pod Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Watermelon Sherbet | AiroPod - Strain Series | 0.5g Pod Airo Brands · Vape Pens | 1/2 g | $14$2030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Golden Pineapple Disposable Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Melon Mist | AiroX2 - Liquid Diamond | 2g All-in-One Airo Brands · Vape Pens | 2 g · 2-pack | $56$8030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Midnight Moon | AiroX - Artisan Series | Disposable | 2g Airo Brands · Vape Pens | 2 g | $56$8030% off | $28/g | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest edibles in Edgewater
See all edibles prices →Cheapest right now: Summer Peach [10pk] (400mg) at Mana Supply Co. — $30 ($7.50 per 100mg of THC) · 10 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Summer Peach [10pk] (400mg) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 400mg THC | $30 | $7.50/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Pear | 2:1 CBD:CBG Gummies | 400mg CBD | 20ct | 20mg/ea WYLD · Edibles | each · 20-pack · 400mg THC | $40 | $10/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Mon Cherry [10pk] (250mg) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 250mg THC | $30 | $12/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Snoozzzierberry 2:1:1 High Dose [10pk] (200mg THC/100mg CBN/100mg CBG) incredibles · Edibles | each · 10-pack · 200mg THC | $25 | $12.50/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Straight Up Milk Chocolates Indica - 100mg Dixie Brands · Edibles | each · 100mg THC | $18 | $18/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Jerry's Picks Mixed Berry Gummies | 100mg (10pk) Garcia Hand Picked · Edibles | each · 10-pack · 100mg THC | $20 | $20/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | incredibles - Strawberry Crunch - Chocolate -100mg incredibles · Edibles | each · 100mg THC | $25 | $25/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Bubby's Baked | Brownie Bites | 25mg | 5ct | 5mg/ea Bubby's Baked · Edibles | each · 5-pack · 25mg THC | $20 | $80/100mg THC | Mana Supply Co. Edgewater · ★ 4.8 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Edgewater flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Edgewater →Discounted items across Edgewater menus, newest first.
Best dispensaries in Edgewater →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.