| 1 | Legacy Series GG4 Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Flavor Series Berry Gelato Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Flavor Series Baja Smash Cartridge | gram | $25$4241% off | $25/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | BRIQ Essentials Cantaloupe Crush 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | BRIQ Essentials Green Crush 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | BRIQ Essentials Honeydew Boba 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | BRIQ Essentials Papaya Peach 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | BRIQ Essentials Blue Dream 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | BRIQ Essentials Permanent Marker 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | BRIQ Essentials Pineapple Express 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | BRIQ Essentials Raspberry Crave 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | BRIQ Essentials Strawberry Shortcake 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | BRIQ Essentials Toad Venom 2g All-in-One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | BRIQ Essentials Clementine 2g All in One | 2 g | $59.50$8026% off | $29.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Fruit STIQ All in One Watermelon Breeze | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Fruit STIQ All in One Key Lime Tide | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | BRIQ 2 Flavor Series Clementine 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | BRIQ 2 Legacy Series Acapulco Gold 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | BRIQ 2 Cloud Cafe Series Vanilla Mint Kush 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | BRIQ 2 Flavor Series Waffle Hut 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | BRIQ 2 Summer Series Ice Cream Cake 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | BRIQ 2 Flavor Series Raspberry Parfait 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | BRIQ 2 Legacy Series King Louis XIII 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | BRIQ 2 Flavor Series Papayahuasca 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | BRIQ 2 Flavor Series Misty Mint 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | BRIQ 2 Flavor Series Pineapple Express 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | BRIQ 2 Summer Series Apple Pie 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | BRIQ 2 Summer Series Rocket Pop 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | BRIQ 2 Legacy Series Ruby Red Diesel 2g | 2 g | $67.50$8521% off | $33.75/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | BRIQ 2 Flavor Series Fruit Bedrock 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | BRIQ 2 Legacy Series Tropic Thunder 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | BRIQ 2 Legacy Series Super Boof 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | BRIQ 2 Legacy Series Ray Charles 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | BRIQ 2 Legacy Series Northern Lights 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | BRIQ 2 Legacy Series Maui Wowie 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | BRIQ 2 Legacy Series Blue Dream 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | BRIQ 2 Legacy Series Amnesia Haze 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | BRIQ 2 Flavor Series Watermelon Ice 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | BRIQ 2 Flavor Series Unicorn Piss 2g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | BRIQ 2 Flavor Series Sweet Strawberry 1g | gram | $35$5030% off | $35/g | Curaleaf Dispensary Gaithersburg Montgomery Village Gaithersburg · ★ 4.5 · delivery | Jul 31, 2026 |