Cheapest weed in Hagerstown, MD
397 Hagerstown menu items with a published package size, compared on the same unit · lists rebuilt Sep 23, 2026
↑ Compare every Maryland city: cheapest weed in Maryland
Cheapest flower in Hagerstown
See all flower prices →Cheapest right now: Durban Poison - 4.20g - 42 Zen at KOAN Cannabis — $20 ($4.76 per gram) · 293 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Durban Poison - 4.20g - 42 Zen Flower | 4.2 g | $20 | $4.76/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Windu - 4.20g - 42 Zen Flower | 4.2 g | $20 | $4.76/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Cherry Limeade Cake - 14g - District Cannabis Flower | half ounce | $70$10030% off | $5/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Gelato Cake - 14g - District Cannabis Flower | half ounce | $70$10030% off | $5/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Grapefruit Gelato Flower District Cannabis · Flower | ounce | $140$20030% off | $5/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | PINEAPPLE SKUNK gLeaf · Flower | ounce | $150 | $5.36/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Pave Flower District Cannabis · Flower | quarter | $38.50$5530% off | $5.50/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Florida Wedding - 14g - District Cannabis Flower | half ounce | $77$11030% off | $5.50/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Cheapest carts & vapes in Hagerstown
See all carts & vapes prices →Cheapest right now: gmo | Cartridge | 1g at KOAN Cannabis — $24 ($24 per gram) · 104 comparable items at 1 stores
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | gmo | Cartridge | 1g LEGEND · Vape Pens | gram | $24$4040% off | $24/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | dompen | Uncle Sam's Secret | Cartridge | 1g dompen™ · Vape Pens | gram | $28$4030% off | $28/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Blue Dream | AiroPod - Strain Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | gram | $30$5040% off | $30/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | dompen | Sol Super Sativa | All-in-One | 1g dompen™ · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | dompen | Pineapple Orange Guava | All-in-One | 1g dompen™ · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Ray Charles Essentials Cartridge 1g Select · Vape Pens | gram | $31.50$4530% off | $31.50/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Mystical Melody | AiroPod - Artisan Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | gram | $33$5540% off | $33/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Frosted Dream | AiroPod - Artisan Ice Series | 1g Pod Airo Brands · Vape Pens | gram | $33$5540% off | $33/g | KOAN Cannabis Hagerstown · ★ 4.9 · delivery | Jul 31, 2026 |
Real ounce packages ranked by ticket price, with price brackets.
Hagerstown flower price index →Average and typical price per gram, eighth, quarter, half and ounce.
Weed deals in Hagerstown →Discounted items across Hagerstown menus, newest first.
Best dispensaries in Hagerstown →Ranked by the WeedDispos Score from reviews, menus and hours.
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Cannabis is for adults 21+; nothing here is a medical claim.