Cheapest flower in Street, MD
Cheapest right now: Old Pal | Tuscan Gelato 14g Pre-Ground at Four Green Fields, LLC — $50 ($3.57 per gram)
86 comparable flower listings at 1 Street dispensaries · ranked per gram · updated Sep 23, 2026
↑ Compare flower prices across every Maryland city
| # | Product | Size | Price | Comparable | Dispensary | Seen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Old Pal | Tuscan Gelato 14g Pre-Ground Flower | half ounce | $50 | $3.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 2 | Savvy | Banana Muffins Flower | half ounce | $80 | $5.71/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 3 | Savvy | Banana Tree Flower | ounce | $160 | $5.71/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 4 | Dark Rainbow Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | 10 g | $60 | $6/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 5 | Stash | Lemon Bananas 14g Flower | half ounce | $85 | $6.07/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 6 | Strawberry Jamz | Infused Flower | 7g Strane · Flower | quarter | $45 | $6.43/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 7 | Dreadbread | Big Buds | 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 8 | Belushi’s Farm | Hashburger 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 9 | Jack Herer Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 10 | District Cannabis | Sour Cindy 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 11 | Banana Puddintain Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 12 | Evermore | Peach RuntZ 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 13 | SunMed | Plantz 3.5g Flower | eighth | $25 | $7.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 14 | Savvy | Runtz Muffin Flower | quarter | $52 | $7.43/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 15 | Phas3 | Jack Herer 1g PRJ Flower | gram | $8 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 16 | Strane | Flower | 2.5 g | $20 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 17 | B52 Bomber [3.5g] Flower Savvy · Flower | eighth | $28 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 18 | Savvy | Honeydew Flower | eighth | $28 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 19 | Savvy | Grape Noir #8 Flower | eighth | $28 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 20 | Savvy | Gelato Flower | eighth | $28 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 21 | Savvy | B52 Bomber Flower | eighth | $28 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 22 | Curio Everyday | Peach Ozz Flower | quarter | $56 | $8/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 23 | Ice Cream Cake Flower (7g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 24 | Pebblewreck Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 25 | Voyager Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 26 | Sunset Sherbet Evermore Cannabis Company · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 27 | Blue Zangria #9 | Flower | 3.5g Evermore Cannabis Company · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 28 | Grassroots | Fuzzy Navel Small Buds 3.5g Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 29 | Commerce City Kush Pre Ground Flower (10g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 30 | Cookies and Chem Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 31 | GMO x Skywalker OG Flower (3.5g) SunMed Growers · Flower | eighth | $30 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 32 | The Essence | Torrone Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 33 | The Essence | Blueberry Muffins Flower | quarter | $60 | $8.57/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 34 | The Essence J’s | Flower | gram | $9 | $9/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 35 | Happy J's | Z Cream 1g PRJ (2ct) Flower | gram · 2-pack | $9 | $9/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 36 | Happy J’s | Pineapple Bang 1g PRJ (2ct) Flower | gram · 2-pack | $9 | $9/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 37 | Fuji | Exclusive Flower Curio Wellness™ · Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 38 | Curio | Grapes Of Wrath Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 39 | Frosting | Flower [3.5g] Curio Wellness™ · Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
| 40 | Sour Peel Evermore Cannabis Company · Flower | eighth | $32 | $9.14/g | Four Green Fields, LLC Street · ★ 4.6 · delivery | Jul 31, 2026 |
How Street flower prices compare
Every row above is priced per gram, so eighths, quarters and ounces compare fairly. That is the only way to compare a flower menu honestly: the smallest package is almost always the cheapest ticket price and almost never the best value.
- Typical Street price: $9.14 per gram (middle of $7.14–$12.86). That works out to about $31.99 an eighth.
- 100% of priced flower listings in Street publish a package size — the rest are excluded from this ranking rather than estimated.
More Street price data: cheapest weed in Street, cheap ounces, Street flower price index, Street deals.
Cheapest carts & vapesCheapest ediblesCheapest concentratesCheapest pre-rollsCheapest infused pre-rolls
Prices come from licensed Maryland dispensary menus and change constantly. Confirm with the store before you travel. Adults 21+ only.